Постанова від 30.07.2015 по справі 466/5727/15-п

Справа № 466/5727/15-п

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

30 липня 2015 року м. Львів

Суддя Шевченківського районного суду м. Львова Невойт П.С., розглянувши матеріали, які надійшли з Шевченківського РВ ЛМУ УМВС України у Львівській області про притягнення до адміністративної відповідальності, -

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, українця, громадянина України, непрацюючого, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_3 -

за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 173 КУпАП,-

ВСТАНОВИВ:

Згідно протоколу про адміністративне правопорушення серії ЛВ № 000267 від 22.07.2015 року гр. ОСОБА_1 22.07.2015 року близько 22.00 год. знаходячись біля буд. №38 по вул. Шевченка у м.Львові виражався нецензурними словами в адресу гр. ОСОБА_2 погрожував фізичною розправою, поводив себе агресивно та пошкодив вікна в магазині «Апельсин» тим самим порушив громадський порядок і спокій громадян, відповідальність за що передбачена ст.173 КУпАП.

На розгляд адміністративної справи в суді гр. ОСОБА_1 не зявився, хоча про дату, час та місце розгляду справи був повідомлений належним чином у встановленому законом порядку.

Вважаю, що справу про притягнення гр. ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності, передбаченої ст. 173 КУпАП слід повернути до Шевченківського РВ ЛМУ ГУ МВС України у Львівській області з наступних підстав та мотивів.

У відповідності до ч. 2 ст. 277 КУпАП справи про адміністративні правопорушення, передбачені статтею 173 розглядаються протягом доби.

При огляді матеріалів адміністративної справи, було встановлено, що у порушення вимог ч. 2 ст. 268, ч. 2 ст. 277 КУпАП працівниками Шевченківського РВ ЛМУ при ГУМВС України у Львівській області не доставлено на розгляд адміністративної справи в суді особу, яка притягається до адміністративної справи, а тому вважаю, що справу слід повернути в Шевченківський РВ ЛМУ при ГУМВС України у Львівській області для забезпечення явки особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Керуючись ст. 268, 277 КУпАП, -

ПОСТАНОВИВ:

Справу про адміністративне правопорушення, передбачене ст. 173 КУпАП відносно ОСОБА_1 повернути в Шевченківський РВ ЛМУ при ГУМВС України у Львівській області для забезпечення явки особи, яка притягається до адміністративної відповідальності.

Суддя ОСОБА_3

Попередній документ
48555755
Наступний документ
48555757
Інформація про рішення:
№ рішення: 48555756
№ справи: 466/5727/15-п
Дата рішення: 30.07.2015
Дата публікації: 21.08.2015
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Шевченківський районний суд м. Львова
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Дрібне хуліганство