Справа № 212/12491/2012
16 жовтня 2012 року м. Вінниця
Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Саблук С.А., розглянувши цивільну справу за позовом ОСОБА_1, за участю зацікавленої особи Вінницької міської ради про встановлення факту, що має юридичне значення, -
У провадженні Ленінського районного суду м. Вінниці перебуває зазначена справа.
Указом Президента України від 05.07.2012 року № 437/2012 «Про ліквідацію та утворення місцевих загальних судів» ліквідовано Ленінський районний суд м. Вінниці та утворено Вінницький міський суд Вінницької області.
Указом Президента України від 21.09.2012 року № 558/2012 «Про переведення суддів» головуючого у справі суддю Ленінського районного суду м. Вінниці Саблука С.А. переведено на посаду судді Вінницького міського суду Вінницької області.
Вінницький міський суд Вінницької області розпочав роботу 16.10.2012 року.
Керуючись ст. 156 ЦПК України,-
Цивільну справу за позовом ОСОБА_1, за участю зацікавленої особи Вінницької міської ради про встановлення факту, що має юридичне значення - прийняти до свого провадження.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя