91000, м. Луганськ, пл. Героїв ВВВ, 3а. Тел. 55-17-32
10.09.09 Справа № 1/58.
Суддя Н.М.Зюбанова, розглянувши матеріали справи за позовом
Акціонерної страхової компанії «Оранта-Лугань», м. Луганськ
до Закритого акціонерного товариства Луганського спеціалізованого підприємства протипожежної автоматики та охоронної сигналізації «Спецавтоматика», м. Луганськ
про стягнення 5125 грн. 80 коп.
за участю представників сторін:
від позивача - Ткаченко І.В., довіреність № б/н від 11.06.09;
від відповідача - Шапка Д.А., довіреність № 2 від 30.09.09;
Суть спору: про стягнення 5125 грн. 80 коп. шкоди, завданої автомобілю марки "LEXUS RX 350", держ. номер ВВ5000АА, що належить страхувальнику та який було пошкоджено через дорожньо-транспорту пригоду, що сталася 07.11.07 у м. Луганську.
Відповідач у відзиві на позовну заяву за листом від 09.09.09 позов визнав частково на суму 125 грн. 80 коп. з посиланням на те, що ним відшкодовано у добровільному порядку шкоду у сумі 5000 грн. 00 коп., що підтверджено розпискою Шиповської Е.Л.
Позивачу слід подати заперечення на відзив відповідача.
Відповідачем не повністю надані документи, витребувані судом, які необхідні для належного розгляду справи.
За таких обставин слід розгляд справи відкласти.
Керуючись ст. ст. 77, 86 Господарського процесуального кодексу України, суд
1.Розгляд справи відкласти на 22.09.09, 14 год. 15 хв., к. № 318.
2. Зобов'язати: позивача -подати заперечення на відзив відповідача;
відповідача -подати документальне підтвердження здійснення водієм Клєпчіновим О.С. трудової діяльності на час скоєння дорожньо-транспортної пригоди /путовий листок, наряди тощо/; при наявності заперечень по справі -документальне та нормативно-правове обґрунтування.
Явка представників сторін в судове засідання обов'язкова.
Суддя Н.М.Зюбанова