Справа №: 343/614/15-а
Провадження №: 6-а/0343/9/15
17 серпня 2015 року м.Долина
Долинський районний суд Івано-Франківської області в складі:
головуючого судді - Керніцького І. І.,
секретаря - Оленюк Т. В.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні зали суду в м.Долина справу за заявою ОСОБА_1 про виправлення помилки, допущеної при оформленні виконавчого листа, -
В провадженні Долинського районного суду перебувала справа за позовом ОСОБА_1 до управління Пенсійного фонду України про визнання дій відповідача неправомірними та зобов?язання здійснити перерахунок пенсії.
Постановою Долинського районного суду від 05.05.2015 року вказаний позов задоволено частково.
Постановою колегії суддів Львівського апеляційного адміністративного суду від 25.06.2015 року постанову суду першої інстанції скасовано та прийнято нову постанову.
Заявник - позивач по справі ОСОБА_1 звернулася до суду з заявою про виправлення допущеної при оформленні виконавчого листа. Зокрема зазначає, що в виконавчому листі не зазначено третій пункт резолютивної частини постанови суду, що утруднює її виконання.
Стягувач та представник боржника в судове засідання не прибули.
Суд, вивчивши доводи викладені в заяві, дослідивши матеріали справи, приходить до висновку про необхідність внесення виправлення до виконавчого листа, виданого за результатом розгляду справи.
Відповідно до ч.1 ст. 259 КАС України виконавчий лист має відповідати вимогам до виконавчого документа, встановленим Законом України «Про виконавче провадження»
Відповідно до ч.2 ст. 259 КАС України, суд, який видав виконавчий лист, за заявою стягувача або боржника може виправити помилку, допущену при його оформленні або видачі, про що постановлється ухвала.
Як вбачається з долученої до заяви копії виконавчого листа, в ньому помилково не було зазначено тест третьої частини резолютивної частини постанови суду.
З врахуванням наведеного, суд приходить до висновку про необхідність виправлення наявної в виконавчому листі помилки.
На підставі викладеного, керуючись ст.. 259 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-
Виправити допущену у виконавчому листі в справі №343/614/15 від 13.07.2015 року помилку, зазначивши у виконавчому листі частини третю та четверту постанови Львівського апеляційного адміністративного суду від 25.06.2015 року.
Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду на протязі п?яти днів з часу її проголошення через Долинський районний суд. Особи які не були присутні при проголошенні ухвали можуть оскаржити її в такому ж порядку та в такі ж строки з часу отримання копії ухвали.
Суддя