Справа № 467/1798/13-к
1-кп/467/96/13
підготовчого судового засідання
11.11.2013 року Арбузинський районний суд Миколаївської області
в складі: головуючого-судді - Кірімової О.М.,
при секретарі - Торби А.В.,
з участю прокурора - Заніздри М.М.,
обвинуваченого - ОСОБА_1,
розглянувши у відкритому підготовчому судовому засіданні в приміщенні Арбузинського районного суду кримінальне провадження по обвинуваченню
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, уродженця ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина України, не працюючого, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_3, раніше судимого,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України
04 листопада 2013 року з прокуратури Арбузинського району Миколаївської області до Арбузинського районного суду Миколаївської області надійшов зазначений обвинувальний акт.
ОСОБА_1 обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України.
За ухвалою судді від 06 листопада 2013 року підготовче судове засідання було призначено на 11 листопада 2013 року на 11 годину 30 хвилин.
В підготовчому судовому засіданні прокурор Заніздра М.М., посилаючись на те, що обвинувальний акт складений із дотриманням вимог КПК України, підстав для закриття провадження або внесення подання про визначення підсудності немає, просив призначити справу до судового розгляду і викликати в судове засідання обвинуваченого ОСОБА_1
Обвинувачений ОСОБА_1 погодився з думкою прокурора про можливість призначення кримінального провадження до судового розгляду.
Вислухавши думки учасників провадження, вивчивши обвинувальний акт, суд вважає, що кримінальне провадження підсудне Арбузинському районному суду Миколаївської області, підстав для закриття кримінального провадження не встановлено, обвинувальний акт відповідає вимогам ст. 291 Кримінального процесуального кодексу України, а тому кримінальне провадження необхідно призначити до судового розгляду у відкритому судовому засіданні.
Судом також встановлено, що ухвалою Арбузинського районного суду Миколаївської області від 29.09.2013 року обвинуваченому ОСОБА_1 обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою в СІЗО м. Миколаєва. Строк дії ухвали про тримання ОСОБА_1 під вартою закінчується 26 листопада 2013 року. Клопотань про продовження строку запобіжного заходу не заявлялось.
Керуючись ст.ст. 176-178, 183, 314-316, 331, 371-372 КПК України,
Призначити кримінальне провадження по обвинуваченню ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 307 КК України до судового розгляду у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань Арбузинського районного суду Миколаївської області на 10:00 21.11.2013 року.
В судове засідання викликати прокурора прокуратури Арбузинського району Миколаївської області ОСОБА_2, обвинуваченого ОСОБА_1
Суддя Арбузинського
районного суду ОСОБА_3