Судовий наказ від 21.01.2009 по справі 2-н-9/09

Богуславський районний суд Київської області

СУДОВИЙНАКАЗ

"21" січня 2009 року Номер справи 2-н-9/09

м. Богуслав

Суддя Богуславського районного суду Київської області Бакуменко А.С.,

розглянувши заяву ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки АДРЕСА_1

про видачу судового наказу про стягнення з відкритого акціонерного товариства «Богуславський райпостач» м.Богуслава Київської області, заборгованості по заробітній платі в розмірі 2500 грн. 00 коп.

відповідно до ст. 115 Цивільного кодексу України; ст.ст. 95, 96, 102, 103 Цивільного процесуального Кодексу України,

НАКАЗУЮ:

1. Стягнути з відкритого акціонерного товариства «Богуславський райпостач», вул. Миколаївська, 129 м.Богуслава Київської області,

на користь ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жительки АДРЕСА_1 нараховану, але не виплачену суму заробітної плати за період роботи з 15 червня 2008 року по 15 січня 2009 року в розмірі 2500 (дві тисячі п'ятсот гривень) 00 коп.

2. Стягнути з відкритого акціонерного товариства «Богуславський райпостач», вул. Миколаївська, 129 м.Богуслава Київської області на користь Богуславського районного суду Київської області за такими реквізитами: код - 23569501, МФО - 821018, банк - ГУДКУ в Київській області, р/р - 31210259700080, одержувач: ГУДКУ у Київській області судових витрат за інформаційно - технічне забезпечення розгляду даної справи в розмірі 15 (п'ятнадцять гривень) 00 коп.

3. Стягнути з відкритого акціонерного товариства «Богуславський райпостач», вул. Миколаївська, 129 м.Богуслава Київської області судовий збір на користь держави в розмірі 25 (двадцять п'ять гривень) грн. 50 коп.

4. Судовий наказ після набрання ним законної сили видати стягувачу.

Суддя (підпис) А.С. Бакуменко

Згідно зі статтею 104 Цивільно процесуального кодексу України (далі - ЦПК України) боржник має право в разі заперечення проти вимог стягувача протягом десяти днів з дня отримання судового наказу подати заяву про його скасування.

Відповідно до статті 105 ЦПК України у разі ненадходження заяви від боржника протягом трьох днів після закінчення строку на її подання та за наявності даних про отримання боржником копії наказу, судових наказ набирає законної сили і суд видає його стягувачеві для пред'явлення до виконання.

Заява боржника про скасування судового наказу, що подана в установлений строк, розглядається судом протягом п'яти днів з дня її надходження без судового розгляду і виклику сторін, про що постановляється ухвала, якою скасовується судовий наказ (стаття 106 ЦПК України).

Судовий наказ набрав чинності “ 02 ” лютого 2009 року.

Строк пред'явлення до виконання судового наказу 3 (три) роки.

Суддя Богуславського районного суду (підпис) А.С. Бакуменко

Відмітки про виконання судового наказу

Дата надходження судового наказу на виконання

Повне найменування установи, підприємства, організації, в якому знаходився судовий наказ на виконанні

Загальна сума, відрахована за судовим наказом

Дата повернення судового наказу до відділу державної виконавчої служби чи стягувачеві

Підстава повернення судового наказу

Підпис керівника установи, підприємства, організації (з прикладанням печатки)

Примітки

Інші відмітки ______________________________________________________________________

Попередній документ
4840843
Наступний документ
4840845
Інформація про рішення:
№ рішення: 4840844
№ справи: 2-н-9/09
Дата рішення: 21.01.2009
Дата публікації: 08.10.2009
Форма документу: Судовий наказ
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Богуславський районний суд Київської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто: рішення набрало законної сили (20.09.2024)
Дата надходження: 04.09.2024
Розклад засідань:
20.09.2024 14:00 Сумський районний суд Сумської області