Рішення від 16.02.2009 по справі 2-308/2009

копія

Справа №2-308/2009

РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

16 лютого 2009р. Дубенський міськрайонний суд Рівненської області

в складі:

головуючого Тростянчук Г.Г.

при секретарі Підвисоцька І.Р.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Дубно справу за позовом ОСОБА_1

до

ОСОБА_2

про розірвання шлюбу

ВСТАНОВИВ:

позивачка просить суд розірвати шлюб з відповідачем який вони зареєстрували 24 травня 1986року у виконкомі Семидубської сільської ради, Дубенського району, Рівненської області, актовий запис НОМЕР_1, від якого мають повнолітнього сина. В обґрунтування своїх вимог посилається на те, що відносини в сім'ї не склались. Відповідач три місяці тому залишив сім'ю та пішов до іншої жінки. Позивачка з відповідачем проживають окремо, спільного господарства не ведуть, мають різний бюджет. Сім'я розпалась остаточно та примирення неможливе.

В судовому засіданні позивачка позовні вимоги підтримала з аналогічних підстав.

Відповідач позовні вимоги визнав повністю.

Відповідно до ст. 112 СК України суд постановляє рішення про розірвання шлюбу, якщо буде встановлено, що подальше життя подружжя і збереження шлюбу суперечило б інтересам одного з них.

Сторони зареєстрували шлюб 24 травня 1986року у виконкомі Семидубської сільської ради, Дубенського району, Рівненської області, актовий запис НОМЕР_1, від якого мають повнолітнього сина. В обґрунтування своїх вимог посилається на те, що відносини в сім'ї не склались. Відповідач три місяці тому залишив сім'ю та пішов до іншої жінки. Позивачка з відповідачем проживають окремо, спільного господарства не ведуть, мають різний бюджет. Сім'я розпалась остаточно та примирення неможливе.

Керуючись ст. 10, 60, 88 213, 215, ЦПК України, ст. 110, 112 СК України, суд

ВИРІШИВ:

позов задоволити: розірвати шлюб між ОСОБА_1 ІНФОРМАЦІЯ_1р.н. та ОСОБА_2 ІНФОРМАЦІЯ_2р.н зареєстрований 24 травня 1986року у виконкомі Семидубської сільської ради, Дубенського району, Рівненської області, актовий запис НОМЕР_1

При отриманні в органах РАЦС свідоцтва про розлучення стягнути з ОСОБА_1 та ОСОБА_2 по 15 грн. держмита з кожного.

На рішення може бути подано апеляцію до апеляційного суду Рівненської області шляхом подачі заяви про намір подати апеляцію протягом 10 днів з послідуючою подачею апеляції протягом 20 днів через Дубенський міськрайонний суд.

Суддя: підпис

Вірно: суддя

Попередній документ
4839236
Наступний документ
4839238
Інформація про рішення:
№ рішення: 4839237
№ справи: 2-308/2009
Дата рішення: 16.02.2009
Дата публікації: 08.10.2009
Форма документу: Рішення
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Дубенський міськрайонний суд Рівненської області
Категорія справи: