Справа №613/2-о-33/12
Категорія 9
про відкриття провадження
05 червня 2012 року смт.Любар
Суддя Любарського районного суду Житомирської області Шидловський В. Б. перевіривши виконання вимог ст.ст.256-258 ЦПК України по справі за заявою ОСОБА_1, інтереси якого згідно угоди представляє адвокат ОСОБА_2, заінтересована особа - Великоволицька сільська рада Любарського району про встановлення факту родинних відносин.,-
Заявник звернувся до суду з заявою про встановлення факту родинних відносин. .
Дана заява відповідає вимогам ст.258 ЦПК України, належить до юрисдикції та підсудна Любарському районному суду Житомирської області. Підстав для відмови в порушені провадження по справі, залишення без руху та повернення заяви - немає, а тому її слід прийняти до суду та відкрити провадження у справі.
Керуючись ст. 122 ЦПК України, -
1. Відкрити провадження у цивільній справі за заявою ОСОБА_1, інтереси якого згідно угоди представляє адвокат ОСОБА_2, заінтересована особа - Великоволицька сільська рада Любарського району про встановлення факту родинних відносин.
2. Судове засідання по справі призначити на 11.06.2012 о 09:00.
3. Копію ухвали про відкриття провадження у справі надіслати сторонам, які беруть участь у справі, а заінтересованій особі, крім того, ще й копію заяви з доданими до неї документами.
4. Заінтересованій особі подати до судового засідання письмові заперечення проти заяви та посилання на докази, якими вони обгрунтовуються.
5. У судове засідання викликати сторони.
Ухвала оскарженню не підлягає.
СУДДЯ: В. Б. Шидловський