Ухвала від 11.08.2015 по справі 918/708/15

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

33013 , м. Рівне, вул. Набережна, 26А

УХВАЛА

"11" серпня 2015 р. Справа №918/708/15

Господарський суд Рівненської області в складі судді Пашкевич І.О. розглянувши матеріали справи за позовом Дочірнього підприємства "Рівненський облавтодор" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія " Автомобільні дороги України"

до Товариства з обмеженою відповідальністю "Захід-Диліжанс"

про стягнення в сумі 165 054 грн. 87 коп.

Сторони не забезпечили явки повноважних представників.

ВСТАНОВИВ:

Дочірнє підприємство "Рівненський облавтодор" відкритого акціонерного товариства "Державна акціонерна компанія " Автомобільні дороги України" звернулося до господарського суду Рівненської області з позовною заявою до Товариства з обмеженою відповідальністю "Захід-Диліжанс" про стягнення заборгованості в сумі 165 054 грн. 87 коп., яка виникла внаслідок неналежного виконання відповідачем зобов'язань з оплати поставленого товару.

Сторони не забезпечили явки в судове засідання 11.08.2015 року своїх повноважних представників. Про причини неявки суду не повідомили.

Відповідно до ч. 1 ст. 77 ГПК України, господарський суд відкладає розгляд справи в межах строків, встановлених статтею 69 цього Кодексу, коли за якихось обставин спір не може бути вирішено в даному засіданні. Такими обставинами, зокрема, є нез'явлення у судове засідання сторін та інших учасників.

Враховуючи наведене розгляд даної справи відповідно до ч. 1 ст. 77 ГПК України підлягає відкладенню.

Керуючись ч. 1 ст. 77, 86 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

1. Розгляд справи відкласти на "25" серпня 2015 р. на 14:20 год.

2. Засідання відбудеться в приміщенні господарського суду Рівненської області в залі судових засідань (кабінет № 8).

3. Позивачу надати до дня судового засідання докази у підтвердження здійснення господарської операції по передачі відповідачу бітуму дорожнього у кількості 26,5 т на суму 264062,75 грн.

4. Явку в судове засідання представника позивача визнати обов'язковою.

5. Ухвалу направити сторонам.

Будь-які заяви та клопотання у письмовому вигляді повинні бути зареєстровані в канцелярії суду до початку судового засідання.

Попередити сторін, що за невиконання вимог господарського суду передбачена відповідальність у відповідності з пунктом 5 статті 83 Господарського процесуального кодексу України.

Суддя Пашкевич І.О.

Попередній документ
48338512
Наступний документ
48338514
Інформація про рішення:
№ рішення: 48338513
№ справи: 918/708/15
Дата рішення: 11.08.2015
Дата публікації: 19.08.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Рівненської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Майнові спори; Розрахунки за продукцію, товари, послуги; Інші розрахунки за продукцію