Справа № 127/20832/13-п
Провадження № 3/127/5330/13
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И 03.09.2013 року м. Вінниця
Суддя Вінницького міського суду Вінницької області Ковбаса Ю.П., розглянувши матеріали, які надійшли від 2-го відділу міліції ВМВ УМВС України у Вінницькій області, відносно ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, не працюючого, проживаючого за адресою: ІНФОРМАЦІЯ_2 про вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 187 ч. 2 КУпАП,-
15 липня 2013 року ДІМ 2-го ВМ ВМВ УМВС України у Вінницькій області капітаном міліції ОСОБА_2 було складено протокол серії ВІ 27 № 003447, яким ОСОБА_1 притягнуто до адміністративної відповідальності за вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 187 ч. 2 КпАП України.
Постановою Вінницького міського суду Вінницької області від 05 серпня 2013 року зазначений адміністративний матеріал був направлений до 2-го ВМ ВМВ УМВС України у Вінницькій області для належного оформлення, оскільки в протоколі про адміністративне правопорушення від 15 липня 2013 року внесено відомості які містять закреслення та виправлення, зокрема відомості про дату вчинення ОСОБА_3 адміністративного правопорушення, що суперечить вимогам пункту 2.4. Інструкції з оформлення матеріалів про адміністративні правопорушення, затвердженої Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 22 лютого 2001 року № 185.
Також, підставою для повернення слугувало те, що відповідно до ч. 2 ст. 268 КУпАП при розгляді справи про адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 ст. 187 КУпАП, присутність особи, яка притягується до адміністративної відповідальності є обов'язковою, однак, ОСОБА_1 до судового засідання не з'явився, органами внутрішніх справ доставлений не був, що унеможливлює розгляд справи про адміністративне правопорушення.
02 вересня 2013 року на адресу суду надійшов адміністративний матеріал відносно ОСОБА_1 за ст. 187 КУпАП, після належного оформлення, однак, вимоги постанови Вінницького міського суду Вінницької області від 05 серпня 2013 року виконані не були.
Крім того, у відповідності до п. 6 ч. 2 ст. 17 Закону України «Про виконавче провадження» постанови органів (посадових осіб), уповноважених розглядати справи про адміністративні правопорушення являються виконавчими документами.
Пунктом 3 ч. 1 ст. 18 Закону України «Про виконавче провадження» встановлено, що у виконавчому документі повинні бути зазначені: індивідуальний ідентифікаційний номер стягувача та боржника (для фізичних осіб - платників податків) або номер і серія паспорта стягувача та боржника для фізичних осіб - громадян України, які через свої релігійні або інші переконання відмовилися від прийняття ідентифікаційного номера, офіційно повідомили про це відповідні органи державної влади та мають відмітку в паспорті громадянина України.
У ході перевірки адміністративного матеріалу встановлено, що у протоколі про адміністративне правопорушення серії ВІ 27 № 003447 від 15 липня 2013 року відсутні відомості щодо індивідуального ідентифікаційного номеру правопорушника ОСОБА_1, що в подальшому унеможливить виконання рішення суду органом Державної виконавчої служби України у разі невиконання його правопорушником в добровільному порядку.
В додатках до протоколу від 15 липня 2013 року було надано фотокопію паспорта та ідентифікаційного коду ОСОБА_1, однак у зв'язку із тим, що вона виготовлена не якісно, встановити зміст даних документів неможливо.
Враховуючи вище викладене, вважаю за необхідне матеріали справи про адміністративне правопорушення відносно ОСОБА_1 за ч. 2 ст. 187 КУпАП направити до 2-го ВМ ВМВ УМВС України у Вінницькій області, для належного оформлення,-
На підставі викладеного, керуючись ст. 256, 278 КпАП України,-
Адміністративний матеріал про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого ст. 187 ч. 2 Кодексу України про адміністративні правопорушення - повернути до 2-го ВМ ВМВ УМВС України у Вінницькій області, для належного оформлення.
Постанова оскарженню не підлягає.
Суддя: