Гайворонський районний суд Кіровоградської області
м.Гайворон, вул.Воровського, 3 Кіровоградської області, 26300
385/987/15-к
1-кп/385/107/15
06.08.2015 року Гайворонський районний суд Кіровоградської
області
в складі : головуючого судді ОСОБА_1
при секретарі ОСОБА_2 ,
з участю прокурора ОСОБА_3
обвинуваченого ОСОБА_4
потерпілого ОСОБА_5
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Гайвороні кримінальне провадження № 12015120120000638 про обвинувачення:
ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженця с.Хущувате Гайворонського району Кіровоградської області, українець, громадянин України, не працює, не одружений, проживає АДРЕСА_1 , не судимий,
у вчиненні злочину, передбаченого ст. 125 ч.1 КК України, -
08.07.2015 року близько 00 год. 15 хв. ОСОБА_4 перебуваючи в стані алкогольного сп'яніння, знаходячись біля річки Південний Буг в с.Хащувате Гайворонського району Кіровоградської області, на грунті неприязних відносин вчинив сварку з ОСОБА_5 , в ході якої кулаком лівої руки наніс один удар в область обличчя.
Внаслідок умисних дій ОСОБА_4 спричинив потерпілому тілесні ушкодження у вигляді: синців на обличчі, які згідно висновку судово-медичної експертизи № 150 від 08.07.2015 року відносяться до категорії легких.
В судовому засіданні обвинувачений ОСОБА_7 вину визнав повністю, у скоєному злочині розкаявся, підтвердив фактичні обставини скоєного та пояснив, що він дійсно 08.07.2015 року в ході сварки наніс тілесні ушкодження ОСОБА_5 .
Потерпілий ОСОБА_5 в судовому засіданні звернувся до суду з заявою про відмову від обвинувачення та закриття кримінального провадження відносно обвинуваченого ОСОБА_4 .
Обвинувачений ОСОБА_4 погодився з думкою потерпілого, не заперечує проти закриття кримінального провадження.
Прокурор не заперечує проти закриття кримінального провадження відносно обвинуваченого ОСОБА_4 в зв'язку з відмовою потерпілого ОСОБА_5 від обвинувачення.
Суд, заслухавши учасників кримінального провадження приходить до наступного:
Відповідно ч. 1 п. 1 ст. 477 КПК України кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 КК України є кримінальне провадження у формі приватного обвинувачення, яке може бути розпочате слідчим, прокурором лише на підставі заяви потерпілого.
Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 284, п. 6 ч. 2 ст. 284 КПК України кримінальне провадження закривається у разі, якщо потерпілий відмовився від обвинувачення у кримінальному провадженні у формі приватного обвинувачення, і якщо обставини, передбачені п. 7 частини 1 ст. 284 КПК України, виявилися під час судового розгляду, суд постановляє ухвалу про закриття кримінального провадження.
За вище зазначених обставин є передбачені КПК України підстави для закриття даного кримінального провадження про обвинувачення ОСОБА_4 у вчиненні злочину, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України.
На підставі викладеного, керуючись ст. ст. 284, 477 КПК України, суд -
Кримінальне провадження № 12015120120000638 від 08.07.2015 року про обвинувачення ОСОБА_4 у вчиненні суспільно небезпечного діяння, передбаченого ч. 1 ст. 125 КК України закрити, в зв'язку з відмовою потерпілого ОСОБА_5 від обвинувачення.
На ухвалу суду може бути подана апеляція в Апеляційний суд Кіровоградської області в строк 7 днів.
Суддя ОСОБА_8