Справа №3/359/2794/2013
359/8690/13-П
06 вересня 2013 року суддя Бориспільського міськрайонного суду Київської області Чирка С.С., розглянувши справу про адміністративне правопорушення відносно
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, українця, громадянина України, працюючого водієм в СТОВ «Старинська птахофабрика», проживаючого в Переяслав-Хмельницькому районі с. Циблі по вул. Садова, 3/1, ідентифікаційний номер: НОМЕР_1,
за ч.1 ст.130 КУпАП,
встановив:
02 серпня 2013 року о 11 годині 15 хвилин ОСОБА_1, керуючи транспортним засобом марки «ВАЗ 21011», номерний знак НОМЕР_2, рухався в с. Мирне Бориспільського району по вул. Леніна. При цьому в порушення п.2.5 ПДР України керував транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння, що було виявлено при проведенні тестування приладом «Драгер» №6810, тест №808.
В суді ОСОБА_1 вину у вчиненні адміністративного правопорушення визнав.
Не зважаючи на те, що ОСОБА_1 визнає себе винним у вчиненні адміністративного правопорушення, його вина також підтверджується письмовими доказами, а саме:
- протоколом про адміністративне правопорушення (а.с.2);
- корінцем результатів тестування на алкоголь (а.с.3)№
- довідкою начальника ВДАІ Бориспільського МВ ГУ МВС України в Київській області (а.с.4);
- довідкою СТОВ «Старинська птахофабрика» №220 від 04 вересня 2013 року (а.с.5).
Таким чином, у справі про адміністративне правопорушення зібрана достатня кількість достовірних, належних та допустимих доказів, які вказують на доведеність вини ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення.
Своїми діями, які виразились у керуванні транспортним засобом в стані алкогольного сп'яніння, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.
При визначенні ОСОБА_1 виду та розміру адміністративного стягнення, суддя враховує його особу, ступінь вини, характер вчиненого адміністративного правопорушення, а також обставини, що пом'якшують та обтяжують відповідальність.
ОСОБА_1 у вчиненні адміністративного правопорушення щиро розкаявся. Відомості, які б свідчили про те, що він раніше притягувався до адміністративної відповідальності в матеріалах справи, відсутні. Це позитивно характеризує його особу як правопорушника.
З огляду на викладене, на ОСОБА_1 доцільно накласти стягнення у виді штрафу певного розміру.
Керуючись ст.ст.33, ч.1 ст.130, ст.283 КУпАП,
постановив:
Визнати ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 150 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 2550 гривень.
Сума штрафу підлягає сплаті на користь держави України (одержувач: УДКСУ у Київській області; код ЄДРПОУ 38007070; МФО 821018; КБК 21081300; р/р 31113149700004).
Постанова може бути оскаржена до апеляційного суду Київської області через Бориспільський міськ-районний суд протягом 10 днів з дня її винесення, і підлягає виконанню протягом 3-х місяців з дня набрання нею чинності.
Суддя: С.С. Чирка