гСправа № 358/1220/14-ц Провадження № 2/358/9/15
(вступна та резолютивна частини)
12 серпня 2015 року
Богуславський районний суд Київської області в складі: головуючого судді Корбута В.М., за участю секретаря судового засідання Ведмеденко І.В., розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Богуславі цивільну справу за позовом Богуславської міської ради Київської області до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про виселення із незаконного займаного житлового приміщення,
Зважаючи на складність у викладенні рішення у повному обсязі, пов'язаного з потребою у обґрунтуванні висновків суду, на що може бути витрачений значний час, суд вважає за необхідне проголосити вступну та резолютивну частини рішення.
Керуючись ст. ст. 209, 218 ЦПК України, суд -
В задоволенні позовних вимог Богуславської міської ради Київської області до ОСОБА_1, ОСОБА_2, ОСОБА_3 про зобов'язання ОСОБА_1 виконати письмове зобов'язання від 13.12.2009 року щодо звільнення разом з сім'єю (всього 4 особи) займаного приміщення, а саме: квартири АДРЕСА_1 та виселити ОСОБА_3 з квартири АДРЕСА_1 з звільненням від особистих речей, з одночасним зняттям з реєстраційного обліку місця проживання, відмовити.
З повним рішенням суду особи, які беруть участь у справі зможуть ознайомитись на протязі 5 днів з дня проголошення вступної та резолютивної частини рішення.
Апеляційна скарга на рішення суду подається до Апеляційного суду Київської області через Богуславський районний суд Київської області протягом десяти днів з дня його проголошення. Особи, які брали участь у справі, але не були присутні у судовому засіданні під час проголошення судового рішення, можуть подати апеляційну скаргу протягом десяти днів з дня отримання копії цього рішення.
Головуючий: суддя ОСОБА_4