Ухвала від 17.09.2012 по справі Б-39/112-10

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Держпром, 8-й під'їзд, майдан ОСОБА_1, 5, м. Харків, 61022,

тел. приймальня (057) 705-14-50, тел. канцелярія 705-14-41, факс 705-14-41

УХВАЛА

про продовження строку санації боржника

"17" вересня 2012 р. Справа № Б-39/112-10

вх. № 8004/2-39

Суддя господарського суду Міньковський С.В.

при секретарі судового засідання Лук'янчук О.І.

За участю сторін:

Кредитори: гр. ОСОБА_1 (пасп. КН 128463), гр. ОСОБА_2 (пасп. МН 711721),

гр. ОСОБА_3 (пасп. МК 617475), гр. ОСОБА_4 (пасп. МК 858842), гр.ОСОБА_5 (пасп. МК 381871), гр. ОСОБА_6 (пасп. МН002578)

керуючий санацією -ОСОБА_7,

розпорядник майна -ОСОБА_8 (ліц. АВ №566937 від 20.09.11 р.).

По справі за заявою ТОВ "Оргтехбуд", м. Харків

до ТОВ "Оргтехбуд", м. Харків

про визнання банкрутом

ВСТАНОВИВ:

Ухвалою суду від 24.02.11р. введено санацію у відношенні боржника ТОВ "Оргтехбуд" до 24.02.2012 р., призначено керуючого санацією ОСОБА_7 та зобов'язано розпорядника майна ОСОБА_8 продовжувати свої функції. Ухвалою суду від 25.06.11 р. затверджено план санації боржника.

Ухвалою суду від 29 серпня 2012р. призначено справу до розгляду в судовому засіданні, зобов'язавши керуючого санацією надати суду повний звіт про виконану роботу.

На виконання вимог ухвали суду керуючим санацією та розпорядником майна надано звіт про виконані заходи в процедурі санації.

Крім того, керуючий санацією та голова комітету кредиторів на підставі рішення комітету кредиторів прохають суд продовжити строк процедури санації на 6 місяців.

Розглянувши матеріали справи, протокол засідання комітету кредиторів, заслухавши пояснення учасників процесу, суд встановив, що керуючим санацією надано звіт про хід виконання плану санації за період з 24.02.2012р. по 08.08.2012р. , з якого вбачається про санаційні заходи , які було виконані керуючим санацією на виконання плану санації з метою відновлення платоспроможності боржника та задоволення вимог кредиторів.

У відповідності до ст. 21 Закону України "Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом" (далі - Закон), за п'ятнадцять днів до закінчення санації керуючий санацією зобов'язаний надати комітету кредиторів письмовий звіт і повідомити членів комітету кредиторів про час і місце проведення засідання комітету кредиторів. Звіт керуючого санацією повинен містити баланс боржника на останню звітну дату, рахунок прибутків і збитків боржника, відомості про наявність у боржника грошових коштів, які можуть бути спрямовані на задоволення вимог кредиторів боржника, відомості про стан кредиторської заборгованості на дату подання звіту. До звіту також додаються докази задоволення вимог конкурсних кредиторів згідно з реєстром.

На виконання вимог ухвал суду та приписів Закону, керуючим санацією надано до суду протокол засідання комітету кредиторів від 24.08.12 р., на якому розглядався звіт керуючого санацією та прийнято рішення про продовження строку процедури санації з метою проведення розрахунків з конкурсними кредиторами.

Як вбачається зі звіту керуючого санацією, у боржника є в наявності активи, реалізація яких передбачена планом санації боржника. На даний час не всі активи боржника реалізовані.

Також, головою комітету кредиторів було надано клопотання про продовження строку санації ТОВ «Оргтехбуд» на 6 місяців. Зазначене рішення було прийнято на зборах комітету кредиторів від 24.08.2012 року.

Згідно з ч.6 ст. 18 Закону про банкрутство передбачено, що у разі схвалення комітетом кредиторів плану санації, який передбачає більший строк санації боржника, ніж початково встановлений, господарський суд продовжує строк санації, якщо є підстави вважати, що продовження строку санації і виконання плану санації приведе до відновлення платоспроможності боржника.

Враховуючи вищевикладене, а також те, що план санації, боржником ще не виконано, суд вважає клопотання про продовження строку санації обґрунтованим та таким, що підлягає задоволенню.

На підставі вищенаведеного та враховуючи, що продовження строку процедури санації схвалено на зборах комітету кредиторів та відповідають положенням ст.ст. 18-21 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”). Продовження строку санації дозволить виконати у повному обсязі план санації боржника, що затверджений судом, відновить платоспроможність боржника та забезпечить розрахунки з конкурсними кредиторами, суд вважає за необхідне продовжити строк санації боржника до 24.08.2012 року.

На підставі вищенаведеного та керуючись ст.ст 18-21 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 ГПК України,

УХВАЛИВ:

1. Клопотання керуючого санацією та голови комітету кредиторів задовольнити.

2. Продовжити строк судової санації ТОВ "Оргтехбуд" на 6 місяців до 17.02.2013 року.

3. Зобов'язати керуючого санацією завершити процедуру санації, а по закінченню строку санації представити комітету кредиторів та суду звіт керуючого санацією щодо послідовної реалізації плану санації.

4. Зобов'язати розпорядника майна належним чином продовжувати виконувати свої функції.

5. Ухвалу направити комітету кредиторів, керуючому санацією, розпоряднику майна.

Ухвала підписана 21.09.2012р.

Суддя Міньковський С.В.

Попередній документ
48265452
Наступний документ
48265454
Інформація про рішення:
№ рішення: 48265453
№ справи: Б-39/112-10
Дата рішення: 17.09.2012
Дата публікації: 18.08.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Господарське
Суд: Господарський суд Харківської області
Категорія справи: Господарські справи (до 01.01.2019); Справи про банкрутство; Банкрутство