Сторожинецький районний суд Чернівецької області
Справа № 2а-15/10
11 березня 2010 року м.Сторожинець
Сторожинецький районний суд
Чернівецької області в складі:
головуючого судді Яківчика І.В.
при секретарі Гулей М.Г.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Сторожинець справу за позовною заявою ОСОБА_1 до ДАІ РВ УМВС в смт Верховина, Івано-Франківської області про скасування постанови
встановив:
ОСОБА_1 звернувся до суду з адміністративним позовом про скасування постанови про адміністративне правопорушення
Позивач до суду не з'явився тричі, а саме 12.01.2010 року, повторно 11.02.2010 року та втретє 11.03.2010 року. Причини неявки суду не повідомив, хоча в кожному разі був судом повідомлений належним чином про час і місце розгляду справи. Заяви про розгляд справи у відсутності позивача до суду не поступало.
Згідно п.4 ч.І ст. 155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо позивач повторно не прибув у судове засідання без поважних причин або без повідомлення ним про причини неприбуття, якщо від нього не надійшло заяви про розгляд справи у його відсутності.
Зважаючи на викладене, суд знаходить, що позовна заява ОСОБА_1 підлягає залишенню без розгляду.
Керуючись п.4 ч.І ст.155 КАС України суд,-
Позовну заяву ОСОБА_1 до ДАІ РВ УМВС в смт Верховина, Івано-Франківської області про скасування постанови, залишити без розгляду.
Ухвала може бути оскаржена до Львівського Апеляційного адміністративного суду, через Сторожинецький районний суд, шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження протягом 5-ти днів з дня проголошення ухвали та подання апеляційної скарги протягом 10-ти днів після подання заяви про апеляційне ^оскарження.
Суддя