Справа № 2а-0770/800/11
Ряд стат. звіту № 8.1.5
Код - 12
17 березня 2011 року м. Ужгород
Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Плеханова З.Б., розглянувши матеріали позовної Прокурора м. Мукачева в інтересах держави в особі Мукачівської об'єднаної державної податкової інспекції до Житлово ремонтно -експлуатаційного підприємства № 3 про стягнення заборгованості в 21819,87 грн., -
Прокурор м. Мукачева в інтересах держави в особі Мукачівської об'єднаної державної податкової інспекції звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовом до Житлово ремонтно -експлуатаційного підприємства № 3 про стягнення заборгованості в 21819,87 грн.
Подана позовна заява не в повній мірі відповідає вимогам, встановленим статтею 106 КАСУ, так як ч. 2 даної статті передбачає, що на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач зазначає докази, про які йому відомо і які можуть бути використані судом.
Як вбачається з поданих матеріалів, позивач не надав суду довідку з ЄДРПОУ станом на 15.03.2011 року, а також належно виготовлену копію заяви про взяття відповідача на податковий облік, та копії податкових вимог.
Для усунення недоліків позовної заяви потрібно надати Закарпатському окружному адміністративному суду зазначені докази, а саме: довідку з ЄДРПОУ станом на 15.03.2011 року та належно виготовлену копію заяви про взяття відповідача на податковий облік, та копії податкових вимог.
Відповідно до статті 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 КАС України, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків.
На підставі наведеного та керуючись ст.ст. 106, 108, 160, 165 КАС України, суддя -
1.Позовну заяву Прокурора м. Мукачева в інтересах держави в особі Мукачівської об'єднаної державної податкової інспекції до Житлово ремонтно -експлуатаційного підприємства № 3 про стягнення заборгованості в 21819,87 грн., -залишити без руху.
2.Надати Позивачу строк для усунення недоліків, вказаних в описовій частині даної ухвали, до 25 березня 2011 року.
3.Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надіслати особі, що звернулася із позовною заявою.
4.Попередити Позивача, що у випадку не виправлення недоліків, вказаних в ухвалі про залишення позовної заяви без руху у встановлені судом строки, позовна заява буде повернута позивачеві.
5. Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного адміністративного суду через Закарпатський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали з одночасним поданням копії апеляційної скарги до суду апеляційної інстанції. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Суддя Плеханова З.Б.