Ухвала від 26.12.2011 по справі 2а-19020/11/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01601, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

м. Київ

26 грудня 2011 року № 2а-19020/11/2670

Суддя Окружного адміністративного суду міста Києва Скочок Т.О., ознайомившись з позовною заявою та доданими до неї матеріалами

ОСОБА_1

до Голосіївської районної у м.Києві державної адміністрації

про визнання протиправним та скасування розпорядження від 22.10.2009р. №842,

ВСТАНОВИВ:

До Окружного адміністративного суду міста Києва звернувся ОСОБА_1 з позовом до Голосіївської районної у місті Києві Державної адміністрації про визнання протиправним та скасування розпорядження Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації № 842 від 22 жовтня 2009 року, яким скасовано розпорядження Голосіївської районної в м. Києві державної адміністрації № 1850 від 29 грудня 2007 року про видачу ОСОБА_1 ордера на вселення в житлове приміщення та анульовано ордер серії Б № 14019 від 9 січня 2008 року.

Частина 3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України встановлює, що до позовної заяви додається документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Відповідно до п.п. 2 п. 1 ч. 3 ст. 4 цього Закону ставки судового збору встановлюються у таких розмірах за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру 0,03 розміру мінімальної заробітної плати.

В той же час, позивачем не додано документ про сплату судового збору. Так, позивачу необхідно надати документ, що підтверджує сплату судового збору в належному порядку та розмірі або клопотання про звільнення від сплати судового збору із зазначенням обставин та наданням відповідних документів, що посвідчують його право на пільги згідно Закону України "Про судовий збір".

Враховуючи вищенаведене, суддя приходить до висновку, що позовну заяву подано без додержання згаданих вимог статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України.

Відповідно до статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлює строк, достатній для усунення недоліків.

Вказані вище недоліки позовної заяви повинні бути усунені у строк до 10 січня 2012 року шляхом подання до суду з супровідним листом оригіналу документу, що підтверджує сплату судового збору за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру за ставкою 0,03 розміру мінімальної заробітної плати. Керуючись ст. ст. 106, 108, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя Окружного адміністративного суду міста Києва, -

УХВАЛИВ:

1. Залишити позовну заяву ОСОБА_1 без руху .

2. Встановити позивачу до 10 січня 2012 року строк для усунення недоліків позовної заяви.

3. Попередити позивача про те, що у випадку неусунення недоліків позовної заяви, позовна заява буде повернута йому відповідно до пункту 1 частини 3 ст. 108 Кодексу адміністративного судочинства України.

4. Роз'яснити позивачу, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

5. Копію ухвали надіслати особі, що звернулася із позовною заявою.

Ухвала набирає законної сили в строк і порядку, передбачені статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України. Ухвала може бути оскаржена за правилами, встановленими ст.ст. 185-187 КАС України.

Суддя Т.О. Скочок