Ухвала від 02.06.2011 по справі 2а-3761/11/2670

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА 01014, м.Київ, вул. Командарма Каменєва 8, корпус 1

УХВАЛА

02 червня 2011 року № 2а-3761/11/2670

Окружний адміністративний суд міста Києва у складі: головуючого Бояринцевої М.А. при секретарі судового засідання Шевчук Л.Д.,

за участю:

позивача: ОСОБА_1

представника позивача: ОСОБА_2

розглянувши матеріали справи

за позовом ОСОБА_3

до Київської міської ради

про визнання незаконним та скасування рішення № 413/5225 від 23 грудня 2010 року,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_3 звернувся до суду з позовом про визнання незаконним та скасування рішення Київської міської ради від 23 грудня 2010 року № 413/5225 «Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами».

В судовому засіданні 11 травня 2011 року представник відповідача зазначив, що на розгляді в Окружному адміністративному суді м. Києва знаходиться ще декілька справ про скасування рішення Київської міської ради № 413/5225 від 23 грудня 2010 року, провадження по яким зупинено до розгляду відповідачем протесту прокуратури м. Києва.

Враховуючи, що термін розгляду протесту прокуратури складає 10 днів судом було оголошено перерву з метою надання відповідачем доказів щодо результатів розгляду протесту.

Проте, в судове засідання 02 червня 2011 року представник Київської міської ради не з'явився, відповідних доказів суду не надав.

В судовому засіданні суд за власною ініціативою поставив на обговорення питання про зупинення провадження у справі № 2а-3761/11/2670, оскільки 4 квітня 2011 року Прокуратурою м. Києва винесено протест на п.2 та п.3 рішення Київської міської ради № 413/5225 від 23 грудня 2010 року.

В зазначеному протесті Прокуратура м. Києва вимагає скасувати п.2 та п.3 рішення Київської міської ради № 413/5225 від 23 грудня 2010 року «Про деякі питання з упорядкування в м. Києві роздрібної торгівлі алкогольними, слабоалкогольними напоями, вином столовим, пивом (крім безалкогольного) та тютюновими виробами».

Крім того, в зазначеному протесті встановлено, що він зупиняє дію опротестованого акту і підлягає обов'язковому розгляду у десятиденний строк після його надходження.

Позивач та представник позивача не заперечили проти зупинення провадження у справі до вирішення протесту прокурора.

Відповідно до п.4 ч.2 ст.156 Кодексу адміністративного судочинства України суд має право зупинити провадження у справі за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, - до терміну, встановленого судом.

З урахуванням того, що результати розгляду протесту прокурора можуть вплинути на розгляд справи № 2а-3761/11/2670, Окружний адміністративний суд міста Києва приходить до висновку про зупинення провадження у справі до розгляду Київською міською радою протесту Прокуратури м. Києва.

Керуючись ст.ст. 156, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, Окружний адміністративний суд міста Києва, -

УХВАЛИВ:

1. Зупинити провадження в адміністративній справі № 2а-3761/11/2670 за позовом ОСОБА_3 до Київської міської ради про визнання незаконним та скасування рішення № 413/5225 від 23 грудня 2010 року до розгляду Київською міською радою протесту Прокуратури м. Києва від 4 квітня 2011 року.

2. Зобов'язати сторони повідомити суд про усунення обставин, що зумовили зупинення провадження у справі.

Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом. Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку за правилами, встановленими ст. 186 КАС України.

Суддя М.А. Бояринцева