10.09.09р.
Справа № Б26/40/108-08
Суддя господарського суду Дніпропетровської області Камша Н.М.
при секретарі судового засідання Биковському М. Ю.
за участю представників сторін:
від кредиторів: Бабікова А. І. - представник ЗАТ "Терра Банк", доручення №226
від 27.07.09 р.;
Уварова В. В. - представник Центральної МДПІ, доручення №14505/10/240 від 29.05.09 р.;
від боржника: Селевко Д. О. - ліквідатор;
розглянувши справу
за заявою Центральної МДПІ, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області
до боржника закритого акціонерного товариства „Техпромпостач”, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області
про визнання банкрутом
Справа за заявою Центральної МДПІ, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області про визнання банкрутом закритого акціонерного товариства „Техпромпостач”, м. Кривий Ріг Дніпропетровської області перебуває на стадії ліквідації, повноваження ліквідатора виконує арбітражний керуючий Селевко Д. О.
Ухвалою від 20.08.2009 р. відкладено розгляд звіту ліквідатора у судовому засіданні на 10.09.2009 р., зобов'язано АТ „Індустріально-Експортний банк” в особі Дніпропетровської філії надати письмову інформацію щодо звернення стягнення на майно, що є предметом іпотеки, явка у судове засідання представника Дніпропетровської філії АТ „Індустріально-Експортний банк” визнана обов'язковою.
У судове засідання 10.09.09 р. представник Дніпропетровської філії АТ „Індустріально-Експортний банк” не з'явився, письмові докази витребувані судом не надав, у зв'язку з чим суд вважає за необхідне відкласти розгляд звіту ліквідатора у наступному судовому засіданні.
Враховуючи викладене, керуючись ст. 86 ГПК України, ст.ст. 22- 32, 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд -
Відкласти розгляд звіту у судовому засіданні на 28.09.09 р. об 11:50 год., у каб. № 11.
Повторно зобов'язати АТ „Індустріально-Експортний банк” в особі Дніпропетровської філії (м. Дніпропетровськ, вул. Південна, 2) надати письмову інформацію щодо звернення стягнення на майно, що є предметом іпотеки.
Явку у судове засідання ліквідатора, представника АТ „Індустріально-Експортний банк”
в особі Дніпропетровської філії визнати обов'язковою.
Суддя
Н.М. Камша