Справа № 592/1242/15-к
Провадження № 1-кс/592/368/15
/ про відкриття провадження по скарзі , призначення її до розгляду /
12 лютого 2015 року м.Суми
Слідчий суддя Ковпаківського районного суду м. Суми ОСОБА_1 розглянувши скаргу ОСОБА_2 про зобов'язання Сумський МВ УМВС України в Сумській області внести відомості до ЄРДР про вчинення протиправних дій по його заяві від 29.12.2014 р. щодо вивезення майна з території ТОВ « Сумський м'ясопродуктовий комплекс « -
1. Відкрити провадження по справі за скаргою ОСОБА_2 про зобов'язання Сумський МВ УМВС України в Сумській області внести відомості до ЄРДР про вчинення протиправних дій по його заяві від 29.12.2014 р. щодо вивезення майна з території ТОВ «Сумський м'ясопродуктовий комплекс « .
2. Призначити справу до розгляду у судовому засіданні Ковпаківського районного суду м. Суми на 13.02.2015 року, на 14-00 год., з повідомленням і участю скаржника - ОСОБА_2 , а також представника Сумського МВ УМВС України в Сумській області.
3. Копію ухвали надіслати для відома учасникам судового засідання.
Суддя ОСОБА_1