20 липня 2015 року м. Київ К/800/32962/15
Суддя Вищого адміністративного суду України Швець В.В., перевіривши касаційну скаргу ОСОБА_1 на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 17 березня 2015 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2015 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Державної екологічної інспекції України, Державної екологічної інспекції України у Львівській області про визнання протиправним і скасування наказу, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу,
Постановою Львівського окружного адміністративного суду від 17 березня 2015 року, залишеною без змін ухвалою Львівського апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2015 року, у задоволенні адміністративного позову відмовлено.
До Вищого адміністративного суду України надійшла касаційна скарга, в якій позивач, посилаючись на неправильне застосування судами попередніх інстанцій норм матеріального та процесуального права просить скасувати судові рішення та ухвалити нове, яким задовольнити позовні вимоги.
За перевіркою ж касаційної скарги та матеріалів доданих до неї, встановлено, що ухвалою Вищого адміністративного суду України від 22 червня 2015 року за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 17 березня 2015 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2015 року, тобто на ці ж самі судові рішення, позивачу у відкритті касаційного провадження вже було відмовлено.
Відповідно до пункту 4 частини п'ятої статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя-доповідач відмовляє у відкритті касаційного провадження у справі, якщо є ухвала про відмову у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою на це саме судове рішення.
За таких обставин, та, керуючись частинами п'ятою, шостою статті 214 Кодексу адміністративного судочинства України,
Відмовити у відкритті касаційного провадження за касаційною скаргою ОСОБА_1 на постанову Львівського окружного адміністративного суду від 17 березня 2015 року та ухвалу Львівського апеляційного адміністративного суду від 21 травня 2015 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Державної екологічної інспекції України, Державної екологічної інспекції України у Львівській області про визнання протиправним і скасування наказу, поновлення на роботі та стягнення середнього заробітку за час вимушеного прогулу, а додані до касаційної скарги матеріали повернути.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя В.В. Швець