Постанова від 25.03.2010 по справі 2а-3611/09/1170

Україна КІРОВОГРАДСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(ВСТУПНА ОСОБА_1 ЧАСТИНА)

25 березня 2010 року Справа № 2а-3611/09/1170

Кіровоградський окружний адміністративний суд

у складі: головуючого-судді О.В. Яковлєв

судді 1 . ОСОБА_2

2 . ОСОБА_3

при секретарі - Дигас В.М.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в місті Кіровограді адміністративну справу за позовом ОСОБА_4 до Генеральної прокуратури України про визнання неправомірними дій, бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії,-

ПОСТАНОВИВ:

В задоволенні позову ОСОБА_4 до Генеральної прокуратури України про визнання неправомірними дій, бездіяльності та зобов'язання вчинити певні дії -відмовити.

Судові витрати: - судовий збір, у сумі 3.40 гривень, відноситься за рахунок Держави; витрати на оплату правової допомоги та прибуття до суду покласти на позивача.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Кіровоградський окружний адміністративний суд шляхом подачі заяви про апеляційне оскарження постанови суду протягом 10 днів з дня її проголошення, а в разі проголошення вступної та резолютивної частин рішення, з дня складання постанови у повному обсязі відповідно до ст.160 КАС України. Апеляційна скарга подається протягом 20 після подання заяви про апеляційне оскарження. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подала до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви.

Головуючий Суддя О.В. Яковлєв

Судді Ю.П. Пасічник

ОСОБА_3

Попередній документ
47784272
Наступний документ
47784274
Інформація про рішення:
№ рішення: 47784273
№ справи: 2а-3611/09/1170
Дата рішення: 25.03.2010
Дата публікації: 06.08.2015
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Кіровоградський окружний адміністративний суд
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Розглянуто у касаційній інстанції (30.11.2011)
Дата надходження: 18.03.2009
Предмет позову: про визнання протиправними дії та бездіяльності відповідача щодо розгляду заяв від 18.08.08 р., 26.08.08 р. та зобов"язання розглянути дані заяви
Учасники справи:
суддя-доповідач:
ЯКОВЛЄВ О В
відповідач (боржник):
Генеральний прокурор України - Медведько Олександр Іванович
суддя-учасник колегії:
ПАСІЧНИК Ю П
САГУН А В