Постанова від 21.03.2012 по справі 0870/163/12

ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

(вступна та резолютивна частини)

21 березня 2012 року 17:10 Справа № 0870/163/12

Запорізький окружний адміністративний суд у складі колегії суддів:

головуючого судді Сіпаки А.В.

суддів Недашківської К.М., Нестеренко Л.О.

при секретарі Глінському А.А.

за участю:

представника позивача ОСОБА_1

розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Запоріжжі адміністративну справу

за позовом товариства з додатковою відповідальністю «Страхова компанія Роксолана»

до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України

про скасування рішення

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов товариства з додатковою відповідальністю «Страхова компанія Роксолана» до Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України про скасування рішення - задовольнити в повному обсязі.

Визнати протиправною та скасувати Постанову №СК-421/11-1339 від 20.12.2011, винесену Державною комісією з регулювання ринків фінансових послуг України.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку скаргу не було подано.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України, або прийняття постанови у письмовому провадженні - з дня отримання копії постанови, апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Головуючий суддя /підпис/ ОСОБА_2

Суддя /підпис/ ОСОБА_3

Суддя /підпис/ ОСОБА_4

Попередній документ
47760638
Наступний документ
47760640
Інформація про рішення:
№ рішення: 47760639
№ справи: 0870/163/12
Дата рішення: 21.03.2012
Дата публікації: 06.08.2015
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Запорізький окружний адміністративний суд
Категорія справи: