30.08.2013 Справа № 12/7-10
Суддя господарського суду Сумської області Спиридонова Н.О.,
розглянувши матеріали справи
за заявою Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 (м.Суми, АДРЕСА_1; ід. номер НОМЕР_1)
про банкрутство, -
встановив:
Відповідно до розпорядження про призначення неавтоматичного розподілу справи від 18.07.2013р. справу № 12/7-10 було розподілено судді Спиридоновій Н.О.
Ухвалою господарського суду Сумської області від 22.07.2013р. клопотання ліквідатора про скасування обтяжень, накладених на активи банкрута, призначено до розгляду в судовому засіданні на 02 вересня 2013 року.
Ухвалою господарського суду Сумської області від 01.08.2013р. клопотання ліквідатора про відкладення розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу банкрута призначено до розгляду в судовому засіданні на 02 вересня 2013 року.
Відповідно до Рішення зборів суддів господарського суду Сумської області (протокол № 9 від 11.05.2011р.), а також, враховуючи повернення з відпустки судді Костенко Л.А., від якої останній раз була перерозподілена справа про визнання Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 банкрутом, справа № 12/7-10 підлягає поверненню для здійснення подальшого розгляду судді Костенко Л.А.
На підставі викладеного, керуючись ст. 86 Господарського процесуального кодексу України та протоколом зборів суддів господарського суду Сумської області № 9 від 11.05.2011р. суд, -
ухвалив:
Справу № 12/7-10 передати на розгляд судді Костенко Л.А.
Суддя (підпис) Н.О. Спиридонова