Ухвала від 15.07.2015 по справі 805/2796/15-а

Україна

Донецький окружний адміністративний суд

УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

15 липня 2015 року Справа № 805/2796/15-а

приміщення суду за адресою: 84112, м.Слов'янськ, вул. Добровольського, 2

Суддя Донецького окружного адміністративного суду Голошивець І.О., розглянувши адміністративний позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 служби Краматорського міського управління юстиції Донецької області про скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії, перевіривши дотримання вимог ст.ст.105-106 Кодексу адміністративного судочинства України, -

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася до Донецького окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до ОСОБА_2 служби Краматорського міського управління юстиції Донецької області, в якому просить суд:

- скасувати рішення ОСОБА_2 служби Краматорського міського управління юстиції Донецької області від 19 січня 2015 року №18707835 про відмову у скасуванні;

- зобов'язати відповідача ОСОБА_2 службу Краматорського міського управління юстиції Донецької області внести запис про скасування державної реєстрації до розділу Державного реєстру речових прав на нерухоме майно за номером 244507 на об'єкт нерухомого майна з реєстраційним номером 1454812141298, на 11/27 на домоволодіння №77 по вулиці Шмідта у місті Краматорську Донецької області, який знаходиться у місті Краматорську, право власності на яке зареєстровано за ОСОБА_3.

Позовна заява відповідає вимогам, встановленим ст.ст. 104-106 Кодексу адміністративного судочинства України, подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність, та підлягає розгляду судом в порядку адміністративного судочинства. Підстав для повернення позовної заяви особі, яка її подала, залишення її без розгляду, а також для відмови у відкритті провадження в адміністративній справі, немає.

Враховуючи викладене, керуючись ст. 107, ч.1 ст.110, ст.160, ст.165, ч.6 ст.254 Кодексу адміністративного судочинства України, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 служби Краматорського міського управління юстиції Донецької області про скасування рішення та зобов'язання вчинити певні дії.

Розпочати підготовку справи до судового розгляду.

Адміністративна справа розглядатиметься суддею Донецького окружного адміністративного суду Голошивцем І.О. одноособово.

Копію ухвали з витягом про процесуальні права та обов'язки сторін та інших осіб, які беруть участь у справі, встановлені ст.ст. 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України, надіслати особам, які беруть участь у справі.

Ухвала оскарженню не підлягає і набирає законної сили з моменту постановлення.

Суддя Голошивець І.О.

Попередній документ
47601384
Наступний документ
47601386
Інформація про рішення:
№ рішення: 47601385
№ справи: 805/2796/15-а
Дата рішення: 15.07.2015
Дата публікації: 03.08.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Донецький окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Справи зі спорів з приводу забезпечення сталого розвитку населених пунктів та землекористування, зокрема зі спорів у сфері: