Постанова від 28.07.2015 по справі 455/724/15-п

Справа № 455/724/15-п

Провадження № 3/455/282/2015

ПОСТАНОВА

Іменем України

28 липня 2015 року м.Старий Самбір

Суддя Старосамбірського районного суду Львівської області Бонецький Л.Й. розглянувши матеріали, які надійшли від ВДАІ Старосамбірського РВ ГУМВСУ у Львів-ській області про притягнення до адміністративної відповідальності

ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителя ІНФОРМАЦІЯ_2, громадянина ОСОБА_2, не працюючого, студента

за ст. 124 Кодексу України про адмiнiстративнi правопорушення (КУпАП),

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 30.04.2015 року, о 19.00 год. на автодорозі Львів - Самбір - Ужгород в с. Торчиновичі Львівської області, керуючи автомобілем Ауді А-4, не вибрав безпечної швидкості руху з врахуванням дорожньої обстановки внаслідок чого не справився з керуванням та з'їхав з дороги в кювет в результаті ДТП автомобіль отримав механічні пошкодження.

В суді ОСОБА_1 свою вину у порушенні визнав повністю, у вчиненому розкаявся.

Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення доведена протоколом серії АП1 № 350031 від.03.07.2015 року, поясненням та іншими доказами наявними у справі

Враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу яка притягується до адмініс-тративної відповідальності, вважаю, що на ОСОБА_1 слід накласти адміністративне стяг-нення у вигляді штрафу.

Відповідно до ст. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адмініс-тративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.

А тому, керуючись ст.ст. 40-1, 283, 284 Кодексу України про адміністративні право-порушення,

ПОСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного право-порушення, передбаченого ст. 124 КУпАП та накласти на нього адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі 340 (триста сорок) гривень.

Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави 36 ( тридцять шість) гривень 54 копійки судового збору.

Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови до апеляційного суду Львівської області через районний суд.

Суддя

Попередній документ
47556243
Наступний документ
47556245
Інформація про рішення:
№ рішення: 47556244
№ справи: 455/724/15-п
Дата рішення: 28.07.2015
Дата публікації: 03.08.2015
Форма документу: Постанова
Форма судочинства: Адмінправопорушення
Суд: Старосамбірський районний суд Львівської області
Категорія справи: Справи про адмінправопорушення (до 01.01.2019); Порушення правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна