Ухвала від 02.07.2014 по справі 813/3949/14

ЛЬВІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД 79018, м. Львів, вул. Чоловського, 2; e-mail: inbox@adm.lv.court.gov.ua; тел.: (032)-261-58-10

УХВАЛА

з питань зупинення провадження у справі

02 липня 2014 року м. Львів № 813/3949/14

Львівський окружний адміністративний суд, суддя Кедик М.В., секретар судового засідання Харів М.Ю., розглянувши у відкритому судовому засіданні клопотання представника відповідача про зупинення провадження в адміністративній справі

за позовомтовариства з обмеженою відповідальністю «Діагностичний лікувально-реабілітаційний курортний комплекс «Ріксос-Прикарпаття», представник - ОСОБА_1

доДрогобицької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області, представники - ОСОБА_2, ОСОБА_3

проскасування податкового повідомлення-рішення від 15.05.2014 року № НОМЕР_1-

ВСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю «Діагностичний лікувально-реабілітаційний курортний комплекс «Ріксос-Прикарпаття» звернулося до Львівського окружного адміністративного суду з позовом до Дрогобицької об'єднаної державної податкової інспекції Головного управління Міндоходів у Львівській області про скасування податкового повідомлення-рішення від 15.05.2014 року № НОМЕР_1.

Представники відповідача у судовому засіданні подали клопотання, у якому просять зупинити провадження у даній справі до отримання відповіді на скеровані запити.

Зазначили, що з метою належного забезпечення доказової бази у справі, управлінням податкового та митного аудиту ГУ Міндоходів у Львівській області надіслано запити щодо сприяння в отриманні інформації від компетентного органу Росії стосовно взаємовідносин ТзОВ «Радіум» з фірмою Телекомпанія «НТВ», ТзОВ «Радіум» з ЗАО «Перший канал. Всемирная сеть» та ТзОВ «Радіум» з ФГУП «Всероссийськая государственная телевизионная и радиовещательная компанія».

Представник позивача у судовому засіданні заперечував щодо зупинення провадження у даній справі.

При постановленні ухвали суд виходить з наступного.

Зупинення провадження у справі - це врегульована законом і оформлена ухвалою суду тимчасова перерва в провадженні у справі, викликана наявністю однієї з передбачених в законі обставин, які заважають здійснювати її розгляд.

Відповідно до п. 4 ч. 2 ст. 156 КАС України, суд має право зупинити провадження у справі в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору, до терміну, встановленого судом.

Отже, зупинення провадження на підставі п. 4 ч. 2 ст. 156 КАС України допускається в разі наявності інших причин за обґрунтованим клопотанням сторони або третьої особи, яка заявляє самостійні вимоги на предмет спору.

Представник відповідача у судовому засіданні не довів неможливість розгляду даної справи за відсутності інформації від компетентного органу Російської Федерації, а також належних та допустимих доказів в обґрунтування поданого клопотання суду не надав.

Таким чином, суд дійшов висновку, що підстави для зупинення провадження у справі відсутні, тому у задоволенні клопотання представника відповідача про зупинення провадження у справі слід відмовити.

Керуючись ст. 156, ст. 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

У задоволенні клопотання представника відповідача про зупинення провадження в адміністративній справі - відмовити.

Ухвала суду про відмову у задоволенні клопотання про зупинення провадження у справі окремо не оскаржується. Заперечення проти неї може бути викладені в апеляційні скарзі на постанову суду першої інстанції прийняту за наслідками розгляду справи.

Ухвала у повному обсязі буде виготовлена до 07 липня 2014 року.

Суддя Кедик М.В.