Ухвала від 18.09.2014 по справі 809/3000/14

ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без руху

"18" вересня 2014 р. Справа № 809/3000/14

м. Івано-Франківськ

Суддя Івано-Франківського окружного адміністративного суду Боршовський Т.І., розглянувши матеріали адміністративного

позову Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Ранковий"

до Департаменту містобудування і архітектури Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради

до Івано-Франківського обласного управління водних ресурсів

про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

17.09.2014 року Обслуговуючий кооператив "Житлово-будівельний кооператив "Ранковий" звернувся до суду з адміністративним позовом до Департаменту містобудування і архітектури Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до Івано-Франківського обласного управління водних ресурсів, в якому просить суд визнати протиправною відмову Департаменту містобудування і архітектури Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради у наданні містобудівних умов та обмежень забудови земельної ділянки, яка знаходиться за адресою: с. Крихівці Івано-Франківської міської ради по вул. Об'їзна, для будівництва котеджного містечка, благоустрою та створення відпочинкової зони з інфраструктурою, оформлену листом від 01.08.2014 року № 1166/01-08/24; зобов'язати Департамент містобудування і архітектури Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради надати містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки, яка знаходиться за адресою: с. Крихівці Івано-Франківської міської ради по вул. Об'їзна, для будівництва котеджного містечка, благоустрою та створення відпочинкової зони з інфраструктурою.

З'ясовуючи питання про наявність підстав для відкриття провадження в адміністративній справі та дотримання позивачем вимог до позовної заяви, суд зазначає наступне.

Частиною 2 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що на підтвердження обставин, якими обґрунтовуються позовні вимоги, позивач надає докази, а в разі неможливості - зазначає докази, які не може самостійно надати, із зазначенням причин неможливості подання таких доказів.

Відповідно до частини 3 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України встановлено, що до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів. До позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.

Судом встановлено, що позовна заява не відповідає вимогам, встановленим статтею 106 Кодексу адміністративного судочинства України. Як вбачається з матеріалів адміністративного позову, позивачем, не додано до позовної заяви документу про сплату судового збору у встановленому Законом України "Про судовий збір" розмірі, про що працівниками відділу документального забезпечення - канцелярія складено Акт від 17.09.2014 року.

Крім того, позивачем не долучено до позовної заяви всіх документів, на які йде посилання в позовній заяві. Зокрема, не подано суду всіх документів, які подавалися із заявою від 24.07.2014 року до Департаменту містобудування і архітектури Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради.

Також, позивачем в порушення вимог пункту 4 частини 1 статті 106 Кодексу адміністративного судочинства України в позовній заяві не зазначено жодних обставин та змісту позовних вимог щодо другого відповідача - Івано-Франківського обласного управління водних ресурсів.

Відповідно до частини 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 цього Кодексу, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху, у якій зазначаються недоліки позовної заяви, спосіб їх усунення і встановлюється строк, достатній для усунення недоліків. Копія ухвали про залишення позовної заяви без руху невідкладно надсилається особі, що звернулася із позовною заявою.

На підставі наведеного, керуючись статтею 106, частиною 1 статті 108 Кодексу адміністративного судочинства України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Обслуговуючого кооперативу "Житлово-будівельний кооператив "Ранковий" до Департаменту містобудування і архітектури Виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради до Івано-Франківського обласного управління водних ресурсів про визнання дій протиправними та зобов'язання вчинити певні дії, - залишити без руху.

Надати позивачу строк для усунення вказаних недоліків до 26 вересня 2014 р. та роз'яснити, що в разі не усунення недоліків у вище зазначений строк позовна заява буде вважатися неподаною і повернена.

Ухвала може бути оскарженою в апеляційному порядку. Відповідно до статті 186 Кодексу адміністративного судочинства України апеляційна скарга подається до Львівського апеляційного адміністративного суду через Івано-Франківський окружний адміністративний суд.

Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Ухвала набирає законної сили в порядку та строки, встановлені статтею 254 Кодексу адміністративного судочинства України.

Суддя /підпис/ ОСОБА_1