Ухвала від 22.04.2015 по справі 513/460/15-а

Справа № 513/460/15-а

Провадження № 2-а/513/16/15

Саратський районний суд Одеської області

УХВАЛА

про відкриття провадження

22 квітня 2015 року суддя Саратського районного суду Одеської області Кожокар Т.Я., при прийнятті адміністративного позову ОСОБА_1 до Одеської митниці ДФС про визнання протиправною та скасування постанови про порушення митних правил,

ВСТАНОВИВ:

адміністративний позов підсудний суду. Зміст і форма позову відповідає вимогам ст. 105 КАС України.

Згідно ст. 106 КАС України, до позовної заяви додані її копії та копії всіх документів відповідно до кількості осіб по справі.

Підстав для відмови у прийнятті позову та підстав для залишення позову без руху, передбачених ст.ст. 108, 109 КАС України, немає.

Керуючись ст.ст. 105-109 КАС України,

суддя

УХВАЛИВ:

адміністративний позов ОСОБА_1 до Одеської митниці ДФС про визнання протиправною та скасування постанови про порушення митних правил прийняти та відкрити провадження в адміністративній справі.

Призначити попереднє судове засідання на 14 травня 2015 року на 11:30 годину з викликом сторін.

Відповідач має право до попереднього судового засідання подати заперечення проти позову та посилання на докази, якими він обґрунтовується.

Надіслати відповідачу копію ухвали про відкриття провадження в справі, копію позовної заяви з копіями доданих до неї документів.

Ухвала може бути оскаржена щодо недотримання правил підсудності до Одеського апеляційного адміністративного суду через Саратський районний суд Одеської області протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

В іншій частині ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя Т. Я. Кожокар