Ухвала від 11.01.2012 по справі 1170/2а-18/12

УКРАЇНА -------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

УХВАЛА

11 січня 2012 року Справа № 1170/2а-18/12

Суддя Кіровоградського окружного адміністративного суду Чубара Н.В., розглянувши матеріали адміністративного позову фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до ОСОБА_2 об'єднаної державної податкової інспекції про визнання протиправними наказ, податкове повідомлення-рішення та його скасування, визнання дій протиправними,-

ВСТАНОВИВ:

ФОП ОСОБА_1 звернулася до суду з адміністративним позовом до ОСОБА_2 об'єднаної державної податкової інспекції про визнання протиправними наказ від 21.10.2011р. №3179, податкове повідомлення-рішення від 16.10.2011р. №0002771710 та його скасування, визнання дій протиправними.

Зазначений спір, відповідно до ст.17 КАС України, належить до компетенції адміністративних судів та має розглядатися в порядку адміністративного судочинства.

Справа підсудна ОСОБА_2 окружному адміністративному суду.

Адміністративний позов подано з додержанням вимог статей 104-106 КАС України. Підстави для повернення позовної заяви чи відмови у відкритті провадження у справі відсутні.

Згідно змісту п.3.1 таблиці ставок судового збору ч.2 ст.4 Закону України „Про судовий збір” за подання до адміністративного суду адміністративного позову майнового характеру сплачується судовий збір в розмірі 1 відсоток розміру майнових вимог, але не менше 0,1 розміру мінімальної заробітної плати та не більше 2 розмірів мінімальних заробітних плат; немайнового характеру в розмірі 0,03 розміру мінімальної заробітної плати (32,19 грн.)

Позивачем з адміністративним позовом подано квитанцію від 26.12.2011р. про сплату судового збору в сумі 30,00 грн.

Тобто, позивачем сплачено судовий збір не в повному обсязі визначеному Законом України „Про судовий збір”.

ФОП ОСОБА_1 необхідно доплатити судовий збір в розмірі 2грн. 19коп. на платiжнi реквiзити для перерахування судового збору:

Отримувач коштів УДК у м.Кіровограді

Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 24145329

Банк отримувача ГУДКУ у Кіровоградській області

Код банку отримувача (МФО) 823016

Рахунок отримувача31216206700002

Код класифікації доходів бюджету22030001

Код ЄДРПОУ суду35084241 Призначення платежу: 22030001

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 107, 160, 165 КАС України, суддя, -

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження у справі за адміністративним позовом фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 до ОСОБА_2 об'єднаної державної податкової інспекції про визнання протиправними наказ, податкове повідомлення-рішення та його скасування, визнання дій протиправними.

Призначити справу до розгляду в судовому засіданні на 14:30 год. 24 січня 2012р. в приміщенні ОСОБА_2 окружного адміністративного суду за адресою: м. Кіровоград, вул. К. Маркса, 40, на 7 поверсі в залі судового засідання № 1.

Адміністративна справа розглядатиметься та вирішуватиметься суддею Кіровоградського окружного адміністративного суду Чубарою Н.В. одноособово.

В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.

В порядку підготовки справи до судового розгляду:

Зобов'язати позивача, в строк до 23.01.2012р., виконати вимоги судді, зазначених в мотивувальній частині ухвали.

Зобов'язати відповідача, у строк до 23 січня 2012 року, подати до суду: належним чином завірені копії документів, що були підставою для проведення перевірки; копію акта перевірки позивача №202/1710/НОМЕР_1 від 27.10.2011р., копію податкового повідомлення-рішення від 16.10.2011р. №0002771710 з представленням оригіналів зазначених документів для огляду в судовому засіданні.

Зобов'язати відповідача, у разі невизнання адміністративного позову, надати суду письмові заперечення проти адміністративного позову, відповідно до ст.51 КАС України, з поясненням по суті заявлених вимог з наданням доказів, що обґрунтовують викладені в них обставини. Заперечення проти позову повинні містити мотиви повного або часткового відхилення вимог позивача.

Копії документів, що подаються до суду повинні бути належним чином засвідчені підписом уповноваженої особи з прикладенням печатки підприємства (установи, організації) і подаються з супровідним листом.

Сторони, учасники процесу або їх представники допускаються до участі у судовому засіданні при наявності документа, що посвідчує особу кожного та документа, що засвідчує повноваження їх представників.

Копію ухвали невідкладно надіслати особам, які беруть участь у справі, разом з інформацією про їхні процесуальні права та обов'язки. Відповідачеві надіслати копію позовної заяви та доданих до неї документів.

Ухвала окремому оскарженню не підлягає.

Суддя Н.В. Чубара

Попередній документ
47278246
Наступний документ
47278248
Інформація про рішення:
№ рішення: 47278247
№ справи: 1170/2а-18/12
Дата рішення: 11.01.2012
Дата публікації: 28.07.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Кіровоградський окружний адміністративний суд
Категорія справи: