Ухвала від 17.07.2015 по справі 807/1311/15

ЗАКАРПАТСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про повернення позовної заяви

17 липня 2015 рокум. Ужгород№ 807/1311/15

Суддя Закарпатського окружного адміністративного суду Скраль Т.В., розглянувши матеріали позовної заяви Відділу культури і туризму Іршавської районної державної адміністрації Закарпатської області до Управління Пенсійного фонду України в Іршавському районі Закарпатської області, Державної податкової інспекція в Іршавському районі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області, третьої сторони: Державної фінансової інспекції в Закарпатській області про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії,-

ВСТАНОВИВ:

Відділ культури і туризму Іршавської районної державної адміністрації Закарпатської області звернувся до Закарпатського окружного адміністративного суду з позовом до Управління Пенсійного фонду України в Іршавському районі Закарпатської області, Державної податкової інспекція в Іршавському районі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області, третьої сторони: Державної фінансової інспекції в Закарпатській області про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії.

Ухвалою Закарпатського окружного адміністративного суду від 08 липня 2015 року позов Відділу культури і туризму Іршавської районної державної адміністрації Закарпатської області було залишено без руху. Позивачу необхідно було надати суду надати суду :

1. Адміністративний позов із зазначенням всіх реквізитів відповідача 1, а саме: електронної адреси, якщо така відома.

2. Документ про сплату судового збору за вимогою майнового характеру в розмірі 182, 70 грн. або докази за якими позивач звільняється від сплати судового збору .

3. Докази поважності причин пропуску строку.

Позивач при виконанні вимог ухвали, не звернув увагу, що за подання до адміністративного суду адміністративного позову немайнового характеру встановлений розмір судового збору, що становить 0,03 розміру заробітної плати, а саме: 73,08 грн. та позивачем такий сплачений згідно квитанції від 03 липня 2015 року, що суд розцінює як сплату судового збору за вимогою немайнового характеру, а саме в частині вимог визнання дій управління Пенсійного фонду України в Іршавському районі Закарпатської області щодо відмови у поверненні або зарахування в рахунок майбутніх платежів надмірно сплачених відділом культури та туризму Іршавської РДА страхових внесків до Пенсійного фонду у сумі 60557, 39 грн.

15.07.2015 року позивач надав суду на усунення недоліків: адміністративний позов із зазначенням всіх відомих реквізитів відповідача 1, зокрема його електронної адреси, квитанцію про доплату різниці до сплаченого судового збору в розмірі 109,62 грн., та клопотання про визнання причини пропущеного строку звернення до суду поважною та його поновлення.

Однак, звернені до суду вимоги про зобов'язання відповідача 1 - Управління Пенсійного фонду України в Іршавському районі та відповідача 2 - Державну податкову інспекцію в Іршавському районі ГУ Мнідоходів у Закарпатській області зарахувати в рахунок майбутніх платежів по сплаті єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування надмірно сплачені у період з 01 липня 2009 року по 31.05.2012 року відділом культури та туризму Іршавської РДА кошти у сумі 60577,39 грн. - безпосереднім наслідком якого є зміна складу майна позивача є майновими і позивач зобов'язаний був сплатити судовий збір у розмірі 182, 70 грн., про що було зазначено у змісті ухвали.

Отже, суд констатує, що вимови ухвали суду від 08 липня 2015 року щодо подання адміністративного позову із зазначенням всіх реквізитів відповідача 1, а саме: електронної адреси та надання клопотання про визнання причин пропуску строку поважними позивачем виконано, а в частині вимоги ухвали щодо сплати судового збору за вимогою майнового характеру - виконані не в повній мірі.

За таких обставин позовну заяву слід повернути позивачу з підстав, визначених статтею 108 частини 3 пункту 1 КАС України, а саме: позивач не у повній мірі усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

На підставі наведеного та керуючись статтями 108, 160, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

УХВАЛИВ:

1. Позовну заяву Відділу культури і туризму Іршавської районної державної адміністрації Закарпатської області до Управління Пенсійного фонду України в Іршавському районі Закарпатської області, Державної податкової інспекція в Іршавському районі Головного управління Міндоходів у Закарпатській області, третьої сторони: Державної фінансової інспекції в Закарпатській області про визнання протиправною бездіяльність та зобов'язання вчинити певні дії - повернути позивачеві.

2. Копію ухвали невідкладно надіслати особі, яка подала позовну заяву разом із позовною заявою й усіма доданими до неї матеріалами.

3. Повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до адміністративного суду в порядку, встановленому законом.

Ухвала суду може бути оскаржена до Львівського апеляційного адміністративного суду через Закарпатський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з ч.3 ст. 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя ОСОБА_1