Справа № 5-34-10
30 червня 2010 року Нетішинський міський суд Хмельницької області в складі головуючого-судді Савіцького Л.П. при секретарі Василюк Л.С. з участю прокурора Косіка О.В., розглянувши подання кримінально-виконавчої інспекції м.Нетішин про звільнення від відбування покарання в зв'язку із закінченням іспитового строку ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, проживаючого ІНФОРМАЦІЯ_2,
що вироком Нетішинського міського суду Хмельницької області від 12 червня 2007 року ОСОБА_1 засуджений за ст. 186 ч. З КК України до покарання у вигляді 5 років позбавлення волі.
На підставі ст. 75 КК України звільнений від відбування покарання із встановленням іспитового строку на 3 роки.
Строк відбуття покарання закінчився, тому КВІ м.Нетішин звернулась до суду з поданням в якому ставиться питання про звільнення останнього від відбуття означеного покарання та зазначається, що за період іспитового строку останній по місцю проживання характеризується позитивно, до адміністративної та кримінальної відповідальності не притягався.
Дослідивши матеріали подання, особової справи, заслухавши інспектора КВІ м.Нетішин, думку прокурора, суд приходить до висновку про підставність вимог подання з наступних підстав.
Означений строк відбуття покарання закінчився, характеристика ОСОБА_1 позитивна, до адміністративної та кримінальної відповідальності за даний період не притягався, що свідчить про те, що він став на шлях виправлення, тому останнього необхідно звільнити від призначеного 12 червня 2007 року покарання в зв'язку з закінченням іспитового строку.
На підставі викладеного та керуючись ст. 78 ч.І КК України, ст. 408-1 КПК України,
ОСОБА_1 звільнити від призначеного покарання за вироком Нетішинського міського суду Хмельницької області від 12 червня 2007 року.
Суддя