27.02.2012 Справа №2-9102/11
Тернопільський міськрайонний суд Тернопільської області в складі :
Головуючого - Сливка Л. М.
за участі секретаря -Заплітного Б. З.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м.Тернополі цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "Укрфінанси", Публічного акціонерного товариства "Хоум ОСОБА_3" про розірвання кредитного договору,
Позивач - ОСОБА_1 в листопаді 2011 року пред"явив до суду позов до відповідачів ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "Укрфінанси", Публічного акціонерного товариства "Хоум ОСОБА_3" про розірвання кредитного договору " НОМЕР_1, укладеного ним 26 червня 2008 року із Публічним акціонерним товариством "Хоум ОСОБА_3" про визнання договору дарування недійсним , покликаючись на те,що укладенний 26 листопада 2008 року . спірний договір ,суперечить Законом України "Про страхування " та "Про захист прав споживачів" .
В судове засідання від позивача ОСОБА_1 поступила заява про залишення його позову до ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "Укрфінанси", Публічного акціонерного товариства "Хоум ОСОБА_3" про розірвання кредитного договору - без розгляду .
За вказаних обставин позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "Укрфінанси", Публічного акціонерного товариства "Хоум ОСОБА_3" про розірвання кредитного договору підлягає до залишення без розгляду відповідно до п. 5 ч. 1 ст. 207 ЦПК України .
З цих підстав, беручи до уваги, що при цьому не будуть порушені вимоги закону та будь-чиї охоронювані законом права та інтереси, керуючись п.5 ч. 1 ст. 207, ст. 294, п. 4 ст. 295 ЦПК України, суд,
Позов ОСОБА_1 до ОСОБА_2 з обмеженою відповідальністю "Укрфінанси", Публічного акціонерного товариства "Хоум ОСОБА_3" про розірвання кредитного договору - залишити без розгляду.
Ухвала набирає законної сили після закінчення строку на її оскарження. Апеляційна скарга подається до апеляційного суду Тернопільської області через Тернопільський міськрайонний суд протягом 5 днів з дня отримання її копії.
Головуючий суддяОСОБА_4