465/4859/15-к
1-в/465/100/15
Ухвала
про продовження адміністративного нагляду
22.07.2015 р. Суддя Франківського районного суду м. Львова - ОСОБА_1 , при секретарі - ОСОБА_2 , з участю ДІМ ОСОБА_3 розглянувши матеріали начальника Франківського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області про продовження встановленого адміністративного нагляду
ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянину України, уродженцю м.Львова, з середньою освітою, непрацюючому, проживаючому за адресою АДРЕСА_1 , раніше судженому: 24.11.2006 року Залізничним районним судом м.Львова за ч.2 ст.121 КК України до семи років 6 місяців позбавлення волі,-
Начальник Франківського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області звернувся до суду з поданням про продовження встановленого адміністративного нагляду ОСОБА_4 , посилаючись на те, що ОСОБА_4 суджений 24.11.2006 року Залізничним районним судом м.Львова за ч.2 ст.121 КК України до семи років 6 місяців позбавлення волі,після звільнення неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності,не працевлаштувався,зловживав алкогольними напоями. Йому встановлювався адмінстративний нагляд,який неодноразово продовжувався. Згідно постанови Франківського районного суду м.Львова від 23.01.2015 року ОСОБА_4 встановлено адміністративний нагляд терміном на 6 місяців.Однак ,він на шлях виправлення стати не бажає, продовжує спілкуватися з криміногенним елементом, не реагує на профілактичну роботу працівників міліції, схильний до правопорушення і злочину. Допустив ряд адміністративних правопорушень, передбачених ст.178 ч.1, ст.178 ч.2, ст.177 КУпАП, не працевлаштувався,продовжує зловживати алкогольними напоями.Просить продовжити адміністративний нагляд ОСОБА_4 терміном на 2 місяці із застосуванням обмежень.
Представник Франківського РВ ЛМУ ГУМВСУ у Львівській області у судовому засіданні подання підтримав та пояснив, що ОСОБА_4 на шлях виправлення не став, продовжує вчиняти адміністративні правопорушення,спілкуватись з криміногенним елементом та вживати алкогольні напої.
ОСОБА_4 в судовому засіданні пояснив, що він дійсно раніше суджений, після звільнення неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, не працює, так як не може влаштуватись на роботу, дійсно вживає алкогольні напої, не заперечує щодо продовження адміністративного нагляду.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши учасників процесу,суд вважає, що подання слід задовольнити з наступних підстав.
Відповідно до вимог ст.3 п. ”в” Закону України „Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі” адміністративний нагляд встановлюється щодо повнолітніх осіб, засуджених до позбавлення волі за тяжкі, особливо тяжкі злочини або засуджених два і більше разів до позбавлення волі за умисні злочини, якщо вони після відбування покарання або умовно-дострокового звільнення від відбування покарання, незважаючи на попередження органів внутрішніх справ, систематично порушують громадський порядок і права інших громадян, вчиняють інші правопорушення.
Як вбачається зі ст. 6. Закону України „Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі”, адміністративний нагляд встановлюється у визначеному статтею 5 цього Закону порядку терміном від одного року до двох років і не може перевищувати термінів, передбачених законом для погашення або зняття судимості. У разі, коли є підстава вважати, що особа, щодо якої встановлено адміністративний нагляд, залишається небезпечною для суспільства, адміністративний нагляд за поданням відповідного органу внутрішніх справ може бути продовжено у визначеному цим Законом порядку кожного разу ще на шість місяців, але не більше терміну, передбаченого законом для погашення або зняття судимості.
Термін адміністративного нагляду починається з дня оголошення особі постанови судді про встановлення адміністративного нагляду.
Судом встановлено, що ОСОБА_4 раніше суджений, систематично порушує громадський порядок, вчиняє правопорушення з приводу чого неодноразово притягувався до адміністративної відповідальності, на шлях виправлення не став, зловживає спиртними напоями, веде антигромадський спосіб життя, за місцем проживання характеризується негативно, на профілактичні заходи не реагує.
Тому, враховуючи вищенаведені обставини, ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 слід продовжити адміністративний нагляд строком на 2 ( два) місяці.
Керуючись ст.ст.3-6,10 Закону України „Про адміністративний нагляд за особами, звільненими з місць позбавлення волі”, -
ухвалив:
подання задовольнити.
Продовжити адміністративний нагляд ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_1 терміном на 2 (два) місяці з застосуванням наступних обмежень адміністративного нагляду:
1. Заборона виходити з будинку ( квартири) АДРЕСА_2 з 22:00 год. год. до 06:00 год.;
2. Заборона виїзду в особистих справах за межі району міста без відома органів внутрішніх справ
3. Заборона відвідувати місця, де продають алкогольні напої (кафе, бари, ресторани, пивні бари та інші місця з продажем алкогольних напоїв) на розлив.
4. З'являтися на реєстрацію у Франківський РВ ЛМУ ГУМВС України у Львівській області щосереди два рази на місяць.
Ухвала може бути оскаржена до апеляційного суду Львівської області протягом 7 днів з дня її оголошення.
Суддя ОСОБА_1