Ухвала від 21.07.2015 по справі 806/2768/15

ЖИТОМИРСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА

про відкриття провадження в адміністративній справі

21 липня 2015 року м.Житомир Справа № 806/2768/15

Категорія 10.1

Суддя Житомирського окружного адміністративного суду Гурін Д.М., розглянувши позовну заяву Управління Пенсійного фонду України в Брусилівському районі Житомирської області до Приватного підприємства "ТЕКОМ АГРО" про стягнення заборгованості зі сплати фактичних витрат на виплату та доставку пенсій

ВСТАНОВИВ:

20 липня 2015 року до Житомирського окружного адміністративного суду звернулось Управління Пенсійного фонду України в Брусилівському районі Житомирської області із позовом до Приватного підприємства "ТЕКОМ АГРО" про стягнення заборгованості зі сплати фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за травень-червень 2015 року у розмірі 7693 грн 60 коп.

Зазначений спір згідно зі статтею 17 Кодексу адміністративного судочинства України, належить до юрисдикції адміністративних судів і підлягає розгляду у порядку адміністративного судочинства.

Позовна заява подана у порядку передбаченому статтею 104 Кодексу адміністративного судочинства України та відповідає вимогам статей 105, 106 Кодексу адміністративного судочинства України.

Підстав для повернення позовної заяви, залишення її без розгляду чи відмови у відкритті провадження у справі немає.

На підставі наведеного та керуючись статтями 17, 18, 23, 106, 107 Кодексу адміністративного судочинства України,

УХВАЛИВ:

Відкрити провадження в адміністративній справі за позовом Управління Пенсійного фонду України в Брусилівському районі Житомирської області до Приватного підприємства "ТЕКОМ АГРО" про стягнення заборгованості зі сплати фактичних витрат на виплату та доставку пенсій.

Надіслати особам, які беруть участь у справі копії ухвали про відкриття провадження в адміністративній справі разом з витягом про їхні процесуальні права та обов'язки, встановлені статтями 49, 51 Кодексу адміністративного судочинства України.

Запропонувати відповідачу до 11:00 04 серпня 2015 р. подати письмові заперечення проти позову та докази, якими вони обґрунтовуються.

Судовий розгляд справи буде здійснюватися одноособово суддею Гуріним Д.М.

Ухвала набирає законної сили з моменту постановлення й оскарженню не підлягає.

Суддя Д.М. Гурін

Попередній документ
47066016
Наступний документ
47066018
Інформація про рішення:
№ рішення: 47066017
№ справи: 806/2768/15
Дата рішення: 21.07.2015
Дата публікації: 24.07.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Житомирський окружний адміністративний суд
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Старі категорії (адм); Справи зі спорів фіз. чи юр. осіб із суб’єктами владних повноважень, у тому числі їх органів на місцях, щодо оскарження їх правових актів індивідуальної дії, дій або бездіяльності (крім тих, що пов’язані з публічною службою), (усього), у тому числі:; Державної податкової адміністрації України та її органів (усього); застосування штрафних санкцій за здійснення господарської діяльності, не пов'язаної з оподаткуванням (усього):; інші штрафні санкції