Єдиний унікальний номер 227/1697/15-ц Номер провадження 22-ц/775/245/2015
02.07.2015
Категорія 26
Головуючий в I інстанції Діденко С.О.
суддя доповідач Новосядла В.М.
про призначення справи до розгляду
02 липня 2015 року апеляційний суд Донецької області в складі:
головуючого-судді Новосядла В.М.
суддів Кішкіної І.В., Новосьолової Г.Г.
розглянув матеріали цивільної справи за апеляційною скаргою ОСОБА_1 на рішення Добропільського міськрайонного суду Донецької області від 26 травня 2015 року по цивільній справі за позовом товариства з обмеженою відповідальністю «ДТЕК Добропіллявугілля» до Добропільського міськрайонного управління Головного управління Держсанепідслужби у Донецькій області, треті особи ОСОБА_1, відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України в м. Добропілля, комунальний заклад охорони здоров'я «Добропільська лікарня інтенсивного лікування» про визнання незаконним акту розслідування причини виникнення хронічного захворювання та його скасування.
Заслухавши доповідь судді: Новосядлої В.М.
26 травня 2015 року Добропільським міськрайонним судом Донецької області ухвалено рішення, на яке ОСОБА_1 подав апеляційну скаргу, за якою апеляційним судом Донецької області ухвалою судді-доповідача від 30 червня 2015 року відкрито апеляційне провадження.
В порядку підготовки апеляційного розгляду справи:
1. з'ясовано питання про склад осіб, які беруть участь у справі;
2. визначено характер спірних правовідносин та закон, який їх регулює;
3. з'ясовані обставини, на які посилаються сторони, як на підставу своїх вимог та заперечень;
4. з'ясовано, які обставини визнаються чи заперечуються сторонами та виконані інші дії, пов'язані із забезпеченням апеляційного розгляду справи.
Справа підлягає призначенню до розгляду апеляційним судом.
Керуючись ст.ст. 301, 302 ЦПК України,
Підготовчі дії по справі закінчити.
Справу призначити до розгляду у судовому засіданні на 09 липня 2015 року на 11.00 год. в приміщенні апеляційного суду Донецької області.
Про час та місце судового засідання повідомити осіб, які беруть участь у справі.
Головуючий: Судді: