Ухвала від 14.11.2013 по справі 457/1794/13-ц

Справа № 457/1794/13-ц

провадження №2/457/451/13

УХВАЛА

про залишення заяви без руху

14.11.2013 м. Трускавець

Суддя Трускавецького міського суду Львівської області Василюк Т.В., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Трускавецької державної нотаріальної контори, ОСОБА_2, треті особи: ОСОБА_3, ОСОБА_4 про встановлення родинних відносин, встановлення належності правовстановлюючого документу та визнання права власності на спадкове майно,-

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1 звернулася в Трускавецький міський суд Львівській області з позовом до Трускавецької державної нотаріальної контори, ОСОБА_2, треті особи: ОСОБА_3, ОСОБА_4 про встановлення родинних відносин, встановлення належності правовстановлюючого документу та визнання права власності на спадкове майно.

Зазначена позовна заява підлягає залишенню без руху, оскільки подана з порушенням ст. 119 ЦПК України. Відповідно до ст. 119 ЦПК України позовна заява подається в письмовій формі. Позовна заява повинна містити: 1) найменування суду, до якого подається заява; 2) ім'я (найменування) позивача і відповідача, а також ім'я представника позивача, якщо позовна заява подається представником, їх місце проживання (перебування) або місцезнаходження, поштовий індекс, номери засобів зв'язку, якщо такі відомі; 3) зміст позовних вимог; 4) ціну позову щодо вимог майнового характеру; 5) виклад обставин, якими позивач обґрунтовує свої вимоги; 6) зазначення доказів, що підтверджують кожну обставину, наявність підстав для звільнення від доказування; 7) перелік документів, що додаються до заяви. В позовній заяві невірно зазначено ім'я позивача ОСОБА_4 (хоча відповідно до копії паспорта прізвище ОСОБА_4); не зазначено поштовий індекс та номери засобів зв'язку; відсутня ціна позову щодо вимоги майнового характеру; не зазначено доказів, що підтверджують кожну обставину справи, чи наявність підстав для звільнення від доказування.

Відповідно до ч. 1 ст. 121 ЦПК України суддя встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог ст. 119 ЦПК України, або не сплачено судовий збір, постановляє ухвалу, в якій зазначаються підстави залишення заяви без руху і надає строк для усунення недоліків.

Враховуючи вищенаведене та керуючись ст.ст. 119, 121 ЦПК України, суддя,-

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Трускавецької державної нотаріальної контори, ОСОБА_2, треті особи: ОСОБА_3, ОСОБА_4 про встановлення родинних відносин, встановлення належності правовстановлюючого документу та визнання права власності на спадкове майно - залишити без руху.

Повідомити позивача про необхідність усунення зазначених недоліків заяви в п'ятиденний строк з моменту одержання ним даної ухвали. Роз'яснити, що у випадку невиконання вимог даної ухвали позовна заява буде вважатись неподаною та повернута позивачу.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Суддя: ОСОБА_5

Попередній документ
46921085
Наступний документ
46921087
Інформація про рішення:
№ рішення: 46921086
№ справи: 457/1794/13-ц
Дата рішення: 14.11.2013
Дата публікації: 21.07.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Трускавецький міський суд Львівської області
Категорія справи: Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про спадкове право