"19" вересня 2012 р. Справа № 2a-1870/7538/12
Сумський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Соколова В.М., розглянувши справу за адміністративним позовом Управління Пенсійного фонду України в м. Сумах до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-
Ухвалою суду від 07 вересня 2012 року відкрито провадження у справі №2a-1870/7538/12, справу призначено до судового розгляду на 19 вересня 2012 року.
Представники сторін в судове засідання не з'явились. Відомості про отримання відповідачем копії ухвали про відкриття провадження та призначення справи до судового розгляду, а також судової повістки про виклик відсутні.
Відповідно до вимог ч. 6 ст. 12 та ч.1 ст. 41 Кодексу адміністративного судочинства України фіксування судового засідання по справі не здійснюється.
Враховуючи те, що відповідач не був належним чином повідомлений про дату, час і місце розгляду справи, згідно ч. 1 ст. 150 Кодексу адміністративного судочинства України суд вважає за необхідне відкласти розгляд справи.
Керуючись ст. ст. 41, 128, 150, 165 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
1. Розгляд справи відкласти на "01" жовтня 2012 р. о 11:55 год.
2. В судове засідання викликати осіб, які беруть участь у справі.
Суддя В.М. Соколов