83048, м.Донецьк, вул.Артема, 157, тел.381-88-46
26.02.07 р. Справа № 10/438
Господарський суд Донецької області у складі: судді - Приходько І.В.; при секретарі судового засідання - Черняк Л.А.
за участю представників сторін:
від позивача - Дорошенко Д.П. - довіреність;
від відповідача - ОСОБА_1 - довіреність;
розглянув у відкритому судовому засіданні справу
за позовом: Товариства з обмеженою відповідальністю “Fods and Goods LTD» м. Донецьк
до Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 м. Донецьк.
про стягнення 158 865,00 грн.,
До господарського суду звернувся позивач - Товариство з обмеженою відповідальністю “Fods and Goods LTD» м. Донецьк, з позовом до відповідача - Фізичної особи-підприємця ОСОБА_2 м. Донецьк про стягнення 158 865,00 грн.
Представник позивача підтримав позовні вимоги.
Представник відповідача проти позовних вимог заперечує.
Від сторін надійшло клопотання про продовження строку розгляду справи на 2 місяці. Суд клопотання задовольнив.
Враховуючи викладене, в зв'язку з необхідністю надання додаткових документів, на підставі п. 3 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України, господарський суд, -
Продовжити строк розгляду справи на 2 місяці до ( 25.04.07 ) .
Відкласти слухання справи на 12.03.07 р. об 14:00 год.
Зобов'язати позивача - надати письмові пояснення щодо розбіжностей у видаткових накладних та підписах посадових осіб, підтвердження відповідача про часткову сплату суми боргу.
Зобов'язати відповідача - прибути в судове засідання, особисто фізичної особи-підприємця ОСОБА_2
Суддя Приходько І.В.
Вик тел.
Надруковано примірників - : господарському суду Донецької області - , сторонам - .