Ухвала від 27.09.2010 по справі 2-а-2578/10/1970

УХВАЛА

про залишення позовної заяви без розгляду

Справа № 2-а-2578/10/1970

27 вересня 2010 року м.Тернопіль

Тернопільський окружний адміністративний суд в складі

головуючого - судді Загорського О.О., при секретарі - Мельничук С.П.. ОСОБА_1, за участю: позивача ОСОБА_2, представника позивача - ОСОБА_3; представника відповідача ОСОБА_4,

представника третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача ОСОБА_5 «Укртауер» - ОСОБА_6

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Тернополі справу за адміністративним позовом ОСОБА_2 до Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Тернопільській області - про скасування дозволу на виконання будівельних робіт №199-06/10 від 06.05.2010р.

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_2 звернулася до суду з адміністративним позовом до Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Тернопільській області - про скасування дозволу на виконання будівельних робіт №199-06/10 від 06.05.2010р.

27.09.2010р. позивачем, представником позивача подано клопотання про залишення позовної заяви без розгляду.

Представник відповідача, представник третьої особи без самостійних вимог на стороні відповідача ОСОБА_5 «Укртауер» заперечили в задоволенні клопотання про залишення позовної заяви без розгляду вказавши, що справа практично розглянута і суд може прийняти рішення по суті позову.

Згідно вимог п. 5 ч. 1 ст. 155 КАС України суд своєю ухвалою залишає позовну заяву без розгляду, якщо надійшло клопотання про залишення позовної заяви без розгляду.

Враховуючи те, що відкликання позовної заяви і залишення позову без розгляду не суперечить чинному законодавству, оскільки в даній справі не порушує будь-чиїх прав та охоронюваних законом інтересів, суд вважає, що вказане клопотання слід задовольнити.

Відповідно до ч. З ст. 155 КАС України, особа, позовна заява якої залишена без розгляду, після усунення підстав, з яких заява була залишена без розгляду, має право звернутися до адміністративного суду в загальному порядку.

Керуючись п. 5 ч. 1 ст. 155 КАС України, суд, -

УХВАЛИВ:

Адміністративний позов ОСОБА_2 до Інспекції Державного архітектурно-будівельного контролю у Тернопільській області - про скасування дозволу на виконання будівельних робіт №199-06/10 від 06.05.2010р.. третя особа без самостійних вимог на стороні відповідача ОСОБА_5 «Укртауер» - залишити без розгляду.

Ухала набирає законної сили після закінчення строків подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до Львівського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подачі протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали апеляційної скарги,з подачею її копій відповідно до кількості осіб які беруть участь у справі у порядок і строки, передбачені статтями 186 і 254 Кодексу адміністративного судочинства України

Суддя Загорський О.О.

Попередній документ
46730462
Наступний документ
46730464
Інформація про рішення:
№ рішення: 46730463
№ справи: 2-а-2578/10/1970
Дата рішення: 27.09.2010
Дата публікації: 20.07.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Тернопільський окружний адміністративний суд
Категорія справи: