Справа № 2-474/11
про притягнення співвідповідачів
"05" жовтня 2011 р. м. Монастирище
Монастирищенський районний суд Черкаської області в складі:
головуючого-судді: Ротаєнко Д. С.,
при секретарі: Пугач В.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Монастирище справу за позовом Приватного акціонерного товариства "Страхова група "ТАС" до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди в порядку регресу,
Позивач 05.09.2011 року звернувся до суду з позовом до відповідача про відшкодування шкоди в порядку регресу.
У судовому засіданні представник відповідача заявив клопотання про притягнення в якості співвідповідача страхової компанії, яка страхувала цивільну відповідальність власника транспортного засобу. Вважає, що необхідності притягувати співвідповідачем фірму у якій відповідач проходив стажування, немає.
Відповідач підтримує позицію свого представника.
У судовому засіданні представник позивача не погодився на заміну відповідача -фірму у якій проходив стажування відповідач на момент ДТП, вважає, що необхідності притягувати співвідповідачем фірму у якій працював відповідач, немає, та не заперечує проти притягнення як співвідповідача - страхової компанії, яка страхувала цивільну відповідальність власника транспортного засобу.
Дослідивши матеріали справи, заслухавши сторін, суд вважає за необхідне на підставі ст. 33 ЦПК України притягнути в справі в якості співвідповідачів - ПП Фірму “Кодак”, яка надала на ім”я відповідача подорожній лист, що свідчить про можливу наявність трудових правовідносин з відповідачем на час вчинення ДТП, а також ПАТ “Страхова компанія “Українська страхова група”, яка страхувала цивільну відповідальність власника транспортного засобу.
Керуючись ст.ст.33 ЦПК України, суд
У справі за позовом Приватного акціонерного товариства "Страхова група "ТАС" до ОСОБА_1 про відшкодування шкоди в порядку регресу притягнути в якості співвідповідачів ПП Фірму “Кодак”та ПАТ “Страхова компанія “Українська страхова група”, надіславши їм копії позовних матеріалів та ухвал суду.
Відкласти розгляд справи та призначити судове засідання в приміщенні Монастирищенського районного суду Черкаської області (19100, Черкаська обл., м. Монастирище, вул. Леніна, 98) на 18.10.2011 року о 10:30 год.
Відповідачам подати у строк до 18.10.2011 року письмові заперечення проти позову та докази, якими вони обґрунтовуються.
Оскарження ухвали діючим законодавством не передбачено.
Суддя: Д.С.Ротаєнко
| № рішення: | 46678239 |
| № справи: | 2-474/11 |
| Дата рішення: | 05.10.2011 |
| Дата публікації: | 20.07.2015 |
| Форма документу: | Рішення |
| Форма судочинства: | Цивільне |
| Суд: | Монастирищенський районний суд Черкаської області |
| Категорія справи: | Цивільні справи (до 01.01.2019); Позовне провадження; Спори про недоговірні зобов`язання; Спори про відшкодування шкоди; Спори про відшкодування шкоди завданої майну фізичних або юридичних осіб |
| Стадія розгляду: | Розглянуто: рішення набрало законної сили (20.01.2011) |
| Дата надходження: | 17.08.2010 |
| Предмет позову: | ст.боргу |
| 24.03.2020 14:00 | Ємільчинський районний суд Житомирської області |
| 25.06.2021 09:00 | Царичанський районний суд Дніпропетровської області |
| 10.08.2021 09:30 | Царичанський районний суд Дніпропетровської області |
| 09.09.2021 09:15 | Царичанський районний суд Дніпропетровської області |
| 21.09.2021 09:30 | Царичанський районний суд Дніпропетровської області |
| 07.10.2021 09:15 | Царичанський районний суд Дніпропетровської області |
| 05.07.2023 14:30 | Баришівський районний суд Київської області |