Ухвала від 10.11.2008 по справі 2-805/08

Справа №2-805/08

УХВАЛА

10 листопада 2008 року м.Красноград

Красноградський районний суд Харківської області в складі головуючого-судді Рибальченко І.Г, при секретарі Скачко Т.А.

розглянувши у відкритому судовому засіданні цивільну справу за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2 до товариства з обмеженою відповідальністю «Грифон ЛТД», третя особа - ОСОБА_3 про відшкодування збитків завданих ушкодженням здоров»я та зустрічний позов ОСОБА_3 до ОСОБА_1, ОСОБА_2 про відшкодування збитків завданих ушкодженням здоров»я,

ВСТАНОВИВ:

ОСОБА_1, ОСОБА_2 звернулися до суду з позовною заявою до ТОВ «Грифон ЛТД» третя особа - ОСОБА_3. про відшкодування збитків завданих ушкодженням здоров»я. До суду надійшов зустрічний позов ОСОБА_3. до ОСОБА_1, ОСОБА_2

Ухвалою від 19.08.2008 року позови об»еднані в одне провадження

В судове засідання представник позивачів ОСОБА_1, ОСОБА_2. та ОСОБА_3. подали заяви, в яких вони відмовляються від позовів.

У відповідності до вимог ч.2 ст. 174, ч. 3 ст. 206 ЦПК України позивачі попереджені про наслідки відмови від позову, оскільки провадження у справі закривається і вони не зможуть повторно звернутися до суду з приводу спору між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.

У відповідності до п. 3 4.1 ст. 205 ЦПК України суд ухвалою закриває провадження у справі, якщо позивач відмовився від позову і відмова прийнята судом.

Підстав для неприйняття відмови від позову судом не встановлено.

Керуючись п. 3 ч. 1 ст. 205 ЦПК України,

УХВАЛИВ:

Провадження у справі за позовом ОСОБА_1, ОСОБА_2до товариства з обмеженою відповідальністю «Грифон ЛТД», третя особа - ОСОБА_3 про відшкодування збитків завданих ушкодженням здоров»я та зустрічний позов ОСОБА_3 до ОСОБА_1, ОСОБА_2про відшкодування збитків завданих ушкодженням здоров»я у зв»язку з відмовою позивачів від позову закрити .

Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Харківської області через суд першої інстанції шляхом подачі в 5-ти денний строк з дня винесення ухвали заяви про апеляційне оскарження і поданням після цього протягом 10-ти днів апеляційної скарги або в порядку ч.4 ст. 295 ЦПК України.

Ухвала віддрукована в нарадчій кімнаті.

Попередній документ
4655580
Наступний документ
4655582
Інформація про рішення:
№ рішення: 4655581
№ справи: 2-805/08
Дата рішення: 10.11.2008
Дата публікації: 20.09.2009
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Цивільне
Суд: Берестинський районний суд Харківської області
Категорія справи:
Стан розгляду справи:
Стадія розгляду: Призначено склад суду (26.10.2021)
Дата надходження: 26.10.2021