03 квітня 2015 р.м.ОдесаСправа № 2а-549/10/1570
Категорія: 8.2 Головуючий в 1 інстанції: Колесниченко О. В.
Колегія суддів Одеського апеляційного адміністративного суду у складі:
Головуючогосудді -Жука С.І.
судді - Потапчука В.О.
судді - Семенюка Г.В.
розглянувши в порядку письмового провадження в місті Одесі адміністративну справу за апеляційною скаргою суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_4 на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 15 жовтня 2013 року по справі за позовом суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_4 до Державної податкової адміністрації в Одеській області та Державної податкової інспекції Суворовського району м. Одеси, за участю третіх осіб на стороні відповідача ОСОБА_5 та ОСОБА_6, за участю прокуратури Суворовського району м. Одеси про визнання протиправними податкових повідомлень-рішень Державної податкової інспекції Суворовського району м. Одеси, -
Ухвалою Одеського апеляційного адміністративного суду від 21 жовтня 2014 р. зупинено провадження у справі № 2а-549/10/1570 за апеляційною скаргою суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_4 на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 15 жовтня 2013 року по справі № 2а-549/10/1570 на час проведення судово-економічної експертизи до одержання її результатів.
01 квітня 2015 року до Одеського апеляційного адміністративного суду повернулась справа №2а-549/10/1570 без виконання експертизи.
Відповідно до ст. 156 ч. 5 КАС України провадження у справі поновлюється за клопотанням осіб, які беруть участь у справі, або за ініціативою суду, якщо відпадуть обставини, які були підставою для зупинення провадження. Про поновлення провадження у справі суд постановляє ухвалу. З дня поновлення провадження у справі перебіг процесуальних строків продовжується. Провадження у справі продовжується зі стадії, на якій воно було зупинено.
Керуючись ст.ст.156, 160, 165, 197, 205 КАС України, колегія суддів, -
Поновити провадження у справі за апеляційною скаргою суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_4 на постанову Одеського окружного адміністративного суду від 15 жовтня 2013 року по справі за позовом суб'єкта підприємницької діяльності ОСОБА_4 до Державної податкової адміністрації в Одеській області та Державної податкової інспекції Суворовського району м. Одеси, за участю третіх осіб на стороні відповідача ОСОБА_5 та ОСОБА_6, за участю прокуратури Суворовського району м. Одеси про визнання протиправними податкових повідомлень-рішень Державної податкової інспекції Суворовського району м. Одеси
Призначити розгляд справи у відкритому судовому засіданні на 12 травня 2015 о 09:30 годин.
У судове засідання викликати сторони.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Головуючий суддя Жук С.І.
Судді Потапчук В.О. Семенюк Г.В.