Справа № 373/1466/15-а
"15" червня 2015 р. м. Київ
Суддя Київського апеляційного адміністративного суду Твердохліб В.А.., перевіривши матеріали апеляційної скарги ОСОБА_1 на постанову Переяслів-Хмельницького міськрайонного суду Київської області від 29 травня 2015 р. у справі за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Заступника директора департаменту - начальника інспекційного управління №1 Державної Архітектурно-будівельної інспекції у Київській області Філончука Валерія Васильовича про визнання протиправною та скасування постанови, -
При підготовці справи до апеляційного розгляду проведені наступні підготовчі дії:
Визначено склад учасників, які беруть участь у справі, надіслано копії ухвали про відкриття апеляційного провадження, разом з копіями апеляційної скарги, інформацію про права осіб, які беруть участь у справі, з'ясовані обставини, на які посилаються особи, що беруть участь у справі, як на підставу своїх вимог і заперечень, які обставини визнаються і які заперечуються.
Визнавши підготовку справи до апеляційного провадження завершеною, керуючись ст. 189, 190 КАС України, -
Підготовку розгляду справи апеляційним судом закінчити.
Призначити справу за адміністративним позовом ОСОБА_1 до Заступника директора департаменту - начальника інспекційного управління №1 Державної Архітектурно-будівельної інспекції у Київській області Філончука Валерія Васильовича про визнання протиправною та скасування постанови до апеляційного розгляду в порядку відкритого провадження на 07 липня 2015 р. о 09:25 годин, про що повідомити осіб, які беруть участь у справі.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя Твердохліб В.А.