Справа № 2-а/2506/18771/11
Номер рядка звіту 20
26.09.2011 року м. Чернігів
Суддя Деснянського районного суду міста Чернігова Жук М.І., перевіривши виконання вимог статей 19, 104 -106 КАС України при зверненні ОСОБА_1 до інспектора ДПС взводу БДПС ВДАІ УМВС України в Чернігівській області ОСОБА_2 про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення,
позовна заява подана особою, яка має адміністративну процесуальну дієздатність, відповідає вимогам статей 19, 104 -106 КАС України і підлягає розглядові в судах у порядку адміністративного судочинства.
Керуючись статтею 107 КАС України,
відкрити провадження в адміністративній справі за позовом ОСОБА_1 до інспектора ДПС взводу БДПС ВДАІ УМВС України в Чернігівській області ОСОБА_2 про скасування постанови в справі про адміністративне правопорушення.
Визнати недоцільним проведення попереднього судового засідання.
Вважати підготовче провадження закінченим та призначити справу до судового розгляду у відкритому судовому засіданні на 03.11.2011 року на 09:00 год.
Викликати у судове засідання сторони.
Запропонувати відповідачу подати в строк до 03.11.2011 року письмові заперечення проти позову та докази, які у нього є та всі матеріали, що були або мали бути взяті ним до уваги при прийнятті рішення, вчиненні дії, допущенні бездіяльності, з приводу яких подано позов.
Витребувати з ВДАІ міста Чернігова матеріали справи про притягнення ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності за частиною 1 статті 122 КУпАП від 12.09.2011 року, які надати суду в строк до 03.11.2011 року.
Суддя М.І.Жук