Справа № 136/2319/13-к
провадження № 1-кс/136/121/13
про тимчасовий доступ до речей та документів
"25" жовтня 2013 р. м.Липовець
Слідчий суддя Липовецького районного суду Вінницької області Пороховий Г.І. при секретарі: Квашук О.М., за участю старшого слідчого СВ Липовецького РВ УМВС України у Вінницькій області капітан міліції ОСОБА_1, розглянувши у судовому засіданні у місті Липовець погоджене із старшим прокурором клопотання слідчого про тимчасовий доступ до речей і документів за матеріалами досудового розслідування, внесеного до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12013010060000430 від 24 жовтня 2013 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 286 КК України, -
Старший слідчий СВ Липовецького РВ УМВС України у Вінницькій області капітан міліції ОСОБА_1В звернулася до Липовецького районного суду Вінницької області із клопотанням погодженим із старшим прокурором прокуратури Липовецького району Вінницької області ОСОБА_2 про тимчасовий доступ до речей і документів, посилаючись на те, що на автодорозі м. Вінниця - смт. Турбів, недоїжджаючи с. Приборівка Липовецького району Вінницької області, 23.10.2013 р. біля 23.15 годин, водій ОСОБА_3, ІНФОРМАЦІЯ_1, жителька с. Кобильня Липовецького р-ну Вінницької обл., керуючи автомобілем НОМЕР_1, рухаючись в напрямку с. Приборівка, не справилась з керуванням, з'їхала з проїзної частини дороги у відкрите поле і перевернулась.
Клопотання мотивоване тим, що 24 жовтня 2013 року слідчим відділенням Липовецького РВ УМВС було відкрито кримінальне провадження, яке внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 12013010060000430.
Старший слідчий СВ Липовецького РВ УМВС України у Вінницькій області капітан міліції ОСОБА_1 клопотання підтримала, просить суд його задовольнити з підстав викладених у ньому.
В судовому засіданні слідчий суддя, дослідивши матеріали додані до клопотання, вважає, що клопотання ґрунтується на положеннях ст.ст.160, 163 КПК України, а тому підлягає до задоволення.
На підставі вищевикладеного та керуючись ст.ст. 40, 131, 132, 159-160 КПК України, слідчий суддя, -
Клопотання задовольнити.
Надати тимчасовий доступ групі слідчих СВ Липовецького РВ УМВС України у Вінницькій області до:
- автомобіля НОМЕР_1, який з місця події 24.10.2013 р. був доставлений на спеціальний майданчик для зберігання тимчасово затриманих транспортних засобів Липовецького РВ УМВС України у Вінницькій області, який належить ОСОБА_4, жителю ІНФОРМАЦІЯ_2 (м.т. 096 488 7250);
- відеоматеріалу на носіях відеокамер внутрішнього і зовнішнього спостереження автозаправки “ОККО” смт. Турбів по вулиці Миру, 80 з фіксацією подій у проміжок часу з 22.00 по 23.00 годину 23.10.2013 року. Відповідальна особа ОСОБА_5, яка проживає в ІНФОРМАЦІЯ_3., шляхом їх вилучення терміном на 30 діб.
Строк дії ухвали один місяць з дня її постановлення.
Роз'яснити, що відповідно до ч.1 ст.166 КПК України у разі невиконання ухвали про тимчасовий доступ до речей і документів слідчий суддя, суд за клопотанням сторони кримінального провадження, якій надано право на доступ до речей і документів на підставі ухвали, має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями цього Кодексу з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Ухвала слідчого судді оскарженню не підлягає і набирає законної сили з моменту її оголошення.
Суддя: ОСОБА_6
25.10.2013