Ухвала від 08.07.2015 по справі 442/4102/15-а

Справа № 442/4102/15-а

Провадження № 2-а/442/128/2015

УХВАЛА

про повернення позовної заяви

08 липня 2015 року місто Дрогобич

Суддя Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області - Хомик А.П., розглянувши матеріали за адміністративним позовом Громадської організації "Воля України" до Снятинської сільської ради Дрогобицького району Львівської області про оскарження бездіяльності посадових осіб Снятинської сільської ради Дрогобицького району Львівської області, -

ВСТАНОВИВ:

Позивач - ГО "Воля України" звернулось до суду з позовом, в якому просить визнати протиправною бездіяльність посадових осіб Снятинської сільської ради, яка полягає у ненаданні відповідей на інформаційні запити позивача від 22 жовтня 2014 року та від 18 березня 2015 року, зобов'язати відповідача надати ґрунтовні відповіді на ці запити та притягнути ОСОБА_1 до адміністративної відповідальності.

Ухвалою судді Дрогобицького міськрайонного суду Львівської області від 15.06.2015 року позивачу надавався триденний строк для усунення недоліків поданої ним позовної заяви, а саме - сплатити суму судового збору в дохід держави, уточнити позовні вимоги, долучити документи, які підтверджували право представника подавати даний позов, вказати поштову адресу відповідача. Вказану ухвалу позивачем було отримано 17.06.2015 року.

Однак, незважаючи на наданий суддею достатній строк для усунення недоліків поданої заяви, така позивачем не приведена у відповідність до вимог ст. 105, 106 КАС України.

Пунктом 1 частини 3 статті 108 КАС України визначено, що суддя повертає позовну заяву позивачеві, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви, яку залишено без руху.

Оскільки станом на 08.07.2015 року недоліки позовної заяви не усунуто, встановлені законодавством строки надсилання поштової кореспонденції минули, а до неналежно оформленої позовної заяви застосовуються правила ст. 108 КАС України, а тому вважаю за необхідне повернути дану позовну заяву позивачу.

Керуючись ст. ст. 3, 6, 18, 50, 105, 106, 108 КАС України, -

УХВАЛИВ:

Позовну заяву Громадської організації "Воля України" до Снятинської сільської ради Дрогобицького району Львівської області про оскарження бездіяльності посадових осіб Снятинської сільської ради Дрогобицького району Львівської області, - повернути позивачу.

Роз'яснити позивачу його право на повторне звернення до суду з такими самими вимогами після усунення недоліків поданої заяви.

Ухвала може бути оскаржена до апеляційного адміністративного суду Львівської області через Дрогобицький міськрайонний суд шляхом подачі апеляційної скарги протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя

Попередній документ
46308484
Наступний документ
46308486
Інформація про рішення:
№ рішення: 46308485
№ справи: 442/4102/15-а
Дата рішення: 08.07.2015
Дата публікації: 14.07.2015
Форма документу: Ухвала
Форма судочинства: Адміністративне
Суд: Дрогобицький міськрайонний суд Львівської області
Категорія справи: Адміністративні справи (до 01.01.2019); Старі категорії (адм); Справи зі спорів фізичних чи юридичних осіб із суб’єктом владних повноважень щодо оскарження нормативно-правових актів, виданих (усього), у тому числі:; Верховною Радою АР Крим