Ухвала від 09.07.2013 по справі 136/1381/13-а

Справа № 136/1381/13-а

УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

"09" липня 2013 р. м.Липовець

Суддя Липовецького районного суду Вінницької області Кривенко Д. Т. , розглянувши матеріали адміністративного позову Споживчого товариства "Липовець Хліб" до Липовецької міської ради Липовецького району Вінницької області про скасування рішення 35 сесії 6 скликання Липовецької міської ради Липовецького району Вінницької області від 11.09.2012 року (третя особа - Споживче товариство "Юлія"),-

ВСТАНОВИВ :

08.07.2013 року Споживче товариство "Липовець Хліб" звернулось до Липовецької міської ради Липовецького району Вінницької області про скасування рішення 35 сесії 6 скликання Липовецької міської ради Липовецького району Вінницької області від 11.09.2012 року про затвердження Споживчому товариству "Юлія" технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки на умовах оренди загальною площею 0,0666 га для обслуговування будівлі кафе "Соб" та магазину СТ "Юлія" по вул. Леніна 67 та передачу Споживчому товариству "Юлія" в користування на умовах оренди земельну ділянку для обслуговування будівлі кафе "Соб" та магазину СТ "Юлія" загальною площею 0,0666 га., яка розташована в м. Липовець по вул. Леніна 67 строком на 10 років.

Згідно ст. 99 КАСУ адміністративний позов може бути подано в межах строку звернення до адміністративного суду, встановленого цим Кодексом або іншими законами. Для звернення до адміністративного суду за захистом прав, свобод та інтересів особи встановлюється шестимісячний строк, який, якщо не встановлено інше, обчислюється з дня, коли особа дізналася або повинна була дізнатися про порушення своїх прав, свобод чи інтересів.

Згідно ч. 1 ст. 100 КАСУ адміністративний позов, поданий після закінчення строків, установлених законом, залишається без розгляду, якщо суд на підставі позовної заяви та доданих до неї матеріалів не знайде підстав для визнання причин пропуску строку звернення до адміністративного суду поважними, про що постановляється ухвала.

Як вбачається з позовної заяви позивачу стало відомо про зміст оскаржуваного рішення 25.09.2012 року, тобто позов поданий після закінчення строків, установлених законом. Ні в самій позовній заяві, ні в доданих до неї документах, підстав для визнання причин пропуску строку звернення до адміністративного суду поважними не зазначено.

Відповідно ч. 2 ст. 100 КАСУ позовна заява може бути залишена без розгляду як на стадії вирішення питання про відкриття провадження в адміністративній справі без проведення судового засідання, так і в ході підготовчого провадження чи судового розгляду справи.

На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 99, 100, 107 КАСУ, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Споживчого товариства "Липовець Хліб" до Липовецької міської ради Липовецького району Вінницької області про скасування рішення 35 сесії 6 скликання Липовецької міської ради Липовецького району Вінницької області від 11.09.2012 року (третя особа - Споживче товариство "Юлія") - залишити без розгляду.

Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. У разі якщо ухвалу було постановлено в письмовому провадженні або згідно з частиною третьою статті 160 цього Кодексу, або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.

Суддя:ОСОБА_1