Ухвала від 25.01.2012 по справі 0603/456/2012

Справа №

Провадження № 2-а/0603/169/12

УХВАЛА.

25.01.2012року. Суддя Бердичівського міськрайонного суду Хавронюк О.Л., розглянувши позовну заяву ОСОБА_1 до Бердичівського управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області м.Бердичеві про визнання дій незаконними, покладення обов”язку здійснити перерахунок та виплатити допомогу

ВСТАНОВИВ:

Статтями 105,106 КАС України встановлені вимоги щодо форми і змісту адміністративного позову , а саме: позовна заява відповідно до ч.1 ст.106 КАС України повинна містити зміст позовних вимог згідно з ч.4 ст.105 КАС України і викладення обставин, якими позивач обгрунтовує свої позовні вимоги . Адміністратвиний позов , відповідно до ч.4 ст.105 КАС України може містити вимоги про : скасування або визнання нечинним рішення суб"єкта владних повноважень ; зобов"язання відповідача прийняти рішення або вчинити певні дії, або утриматись від вчинення певних дій ; стягнення з суб"єкта владних повноважень шкоди , завданої його незаконним рішенням ,дією чи бездіяльністю ; виконання зупиненої чи невчиненої дії ; встановлення наявності чи відсутності компетенції суб"єкта владних повноважень ; примусове відчуження об"єктів нерухомого майна з мотивів суспільної необхідності.

Позивачем не вказано кінцевого терміну , за який він вимагає визнати дії відповідача незаконними , також заявлено вимоги про виплату доплат в подальшому, такі вимоги згідно з ст.105 КАС не можуть міститись в адміністративному позові(позивач вправі просити суд визнати дії протиправними, зобов"язати відповідача провести нарахування та виплату певних коштів за певний період, що минув , а не в подальшому).

Згідно з ч. 3 ст. 106 КАС України до позовоної заяви додається також документ про сплату судового збору ,крім випадків ,коли його не належить сплачувати. Законом України "Про судовий збір " встановлено, що за подання до суду адміністративного позову немайнового характеру сплачується судовий збір в розмірі 0,03 мінімального розміру заробітної плати.

Позивачем сплачено 3,40 грн. судового збору, недоплата становить 28,79 грн.( 1073 грн.мінімальна заробітна плата на 1.01.2012 року х 0,03 =32,19 грн. належить до сплати - 3.40 грн.сплачено = 28,79 грн.), такі кошти сплачуютьсяна рахунок - 31216206700005, отримувач - Бердичівське УДК, код отримувача (код за ЄДРПОУ) - 22062831, Банк отримувача ГУДКУ у Житомирській області, код банку отримувача (МФО) - 811039 та в квитанції повинно бути зазначено призначення платежу “судовий збір”.

Позивачу також слід врахувати, що з 1.11.2011 року в м.Бердичеві діє управління Пенсійного Фонду України в м.Бердичеві та Бердичівському районі.

Статтею 108 КАС України визначено, що суддя постановляє ухвалу про залишення позову без руху в разі встановлення, що подано позовну заяву без додержання вимог ст.106 КАС України щодо змісту позовних вимог. Отже, недоліки позовної заяви є підставою для залишення позовної заяви без руху . Керуючись ст.108 КАС України

УХВАЛИВ:

Позовну заяву ОСОБА_1 до Бердичівського управління Пенсійного Фонду України в Житомирській області м.Бердичеві про визнання дій незаконними, покладення обов”язку здійснити перерахунок та виплатити допомогу залишити без руху, надати строк для усунення недоліків -10 днів з дня отримання копії ухвали.

Роз”яснити , що в разі не усунення викладених в ухвалі недоліків у вказаний строк позовна заява повертається заявнику.

Ухвала може бути оскаржена до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Бердичівський міськрайонний суду у п”ятиденний строк з дня отримання копії ухвали. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції .

Суддя: