Ухвала від 20.05.2015 по справі 326/845/15-а

Копія Справа №2-а/326/13/2015

УХВАЛА

про залишення позову без руху

20 травня 2015 року м. Приморськ

Суддя Приморського районного суду Запорізької області Лещенко А.М., розглянувши матеріали адміністративного позову Управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області до ОСОБА_1 про відшкодування коштів за надміру виплачену компенсацію за надання соціальних послуг,

встановив:

Управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області звернулося до суду з позовом, за яким просить стягнути з ОСОБА_1, на користь держави в особі Управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області надмірно виплачену компенсацію за надання соціальних послуг в розмірі - 157 грн. 16 коп., перерахувавши на р/р № 35415002005859 ОКПО - 03193235 МФО - 813015. Стягнути з відповідача на користь держави судові витрати.

Вивчивши та перевіривши матеріали справи, суд прийшов до наступних висновків, що дана заява не відповідає вимогам ст. 105-106 КАС України.

Відповідно до вимог ч. 3 ст. 106 КАС України до позовної заяви додаються її копії та копії всіх документів, що приєднуються до неї, відповідно до кількості відповідачів і третіх осіб, крім випадків подання адміністративного позову суб'єктом владних повноважень. Суб'єкт владних повноважень при поданні адміністративного позову зобов'язаний додати до позовної заяви доказ надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу і третім особам копії позовної заяви та доданих до неї документів.

Однак, позивачем як суб'єктом владних повноважень не надано суду доказів надіслання рекомендованим листом з повідомленням про вручення відповідачу копії позовної заяви та доданих до неї документів.

Крім того, позов подано особою, повноважень якої на представництво інтересів позивача не підтверджено.

Так, згідно ч. 5 ст. 106 КАС України якщо позовна заява подається представником, то у ній зазначаються ім'я представника, його поштова адреса, а також номер засобу зв'язку, адреса електронної пошти, якщо такі є. Одночасно з позовною заявою подається довіреність чи інший документ, що підтверджує повноваження представника. За ч. 7 ст. 56 КАС України законним представником органу, підприємства, установи, організації в суді є його керівник чи інша особа, уповноважена законом, положенням, статутом, або на підставі доручення.

Тому потрібно надати суду підтвердження повноважень начальника управління ОСОБА_2 у відповідності до вимог ст. 58 КАС України.

Відповідно до ст. 108 КАС України суддя, встановивши, що позовну заяву подано без додержання вимог, встановлених статтею 106 КАС, постановляє ухвалу про залишення позовної заяви без руху.

За таких обставин подану позовну заяву слід залишити без руху, надавши позивачу термін для усунення недоліків.

Керуючись ст.ст. 106, 108 КАС України,

ухвалив:

Залишити без руху позов Управління соціального захисту населення Приморської районної державної адміністрації Запорізької області до ОСОБА_1 про відшкодування коштів за надміру виплачену компенсацію за надання соціальних послуг. Надати строк для усунення вказаних недоліків - п'ять днів з дня отримання копії ухвали.

Копію надіслати позивачу.

Ухвала відповідно до ч. 1 ст. 254 КАС України набирає законної сили після закінчення строку на апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом. Ухвала може бути оскаржена в апеляційному порядку за правилами, встановленими ст. 186 КАС України.

Суддя А.М. Лещенко

З оригіналом згідно: суддя А.М. Лещенко

20.05.15